Follow us Today has already donated 6,530.00 €

Palīdzība Lindai Kalinichenko

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Lindai nepieciešamā summa saziedota.

Mazajai Lindai ir 3 gadi un meitenīte dzīvo vēju pilsētā Liepājā. Meitenīte ir dzīvespriecīga, labsirdīga, draudzīga un aktīva. Viņas ikdiena nav iedomājam bez dejošanas un zīmēšanas, un mazulīte apmeklē bērnudārzu.

Lindas ikdiena atšķiras no viņas vienaudžiem, jo viņai ir konstatēta epilepsija un hemiparēze. Linda bija ļoti gaidīts bērns ģimenē, bet diemžēl grūtniecība bija sarežģīta un smaga. Mazā Lindiņa piedzima tālu no Latvijas - Kijevā ar ķeizargrieziena operāciju 37 grūtniecības nedēļā, ar samazinātu svaru un asinsizplūdumu galvā. Mazulīte nekavējoties tika ievietota reanimācijā un pieslēgta pie mākslīgās plaušu ventilācijas. Ārsti konstatēja Lindai epilepsiju un hemiparēzi.

Linda ir ļoti izturīgs un pacietīgs bērns, jo jau 3 gadiņos izgājusi 10 intensīvas rehabilitācijas – regulāri apmeklē ergoterapeitu, manuālo terapiju, hipnoterapiju, masāžas, refleksa terapiju un osteopātu. Visi rehabilitācijas pasākumi ir devuši labus rezultātus, bet speciālisti ģimenei saka, ka rehabilitācija būs nepieciešamu Lindai visu dzīvi. Linda ir uz savām kājiņām, bet klibo ar kreiso kājiņu un viņai dēļ izteiktās spastikas pilnā apjomā nestrādā kreisā rociņa. Lindai ir arī runas attīstības traucējumi.

Lindai šobrīd ļoti nepieciešams apmeklēt intensīvo rehabilitāciju, bet ģimenei pietrūkst līdzekļu. Lindas mamma lūdz mūsu atbalstu, jo gadam rehabilitācijai nepieciešami 1980 eiro.

Palīdzēsim kopā mazajai Lindai sasniegt savus mērķus. Mums izdosies!

The Project is placed online on: 19.01.2022

Project completed 03.02.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

Palīdzība Elīzai Ikauniecei

Palīdzība Elzai Dzenei

DOD PIECI 2022

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

9 853 031.00 €