Follow us Today has already donated 1,828.04 €

Palīdzība Līgai Samantai Ziediņai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Līgai Samantai nepieciešamā summa ir saziedota.

Līgai Samantai ir bērnu cerebrālā trieka. Sešu gadu vecumā Līgai tika veikta operācija kājām – cīpslu pagarināšana. Pēc operācijas smagie treniņi rehabilitācijas kursos deva rezultātus un pēc laika Līga spēja piecelties no ratiņkrēsla un pārvietoties ar spieķa palīdzību. Tas jau bija liels solis pretī labākai dzīvei!

Kad Latvijas ārsti vairs nedeva cerību uz vēl labāku rezultātu Samantas staigāšanas prasmēm, tika pieņemts lēmums turpināt ārstniecību Minhenes ortopēdiskajā klīnikā. 2015.gada un 2016.gadā Vācijas klīnikā Līgai veiktas ļoti nozīmīgu operācijas kājām. Tika pagarināti muskuļi, pagriezti kauli vajadzīgajā leņķī. Šī operācija ir devusi ļoti lielu cerību piepildīt viņas kvēlāko sapni – staigāt bez jebkādām palīgierīcēm. Pēcoperācijas periods Līgai ir bijis grūts gan emocionāli, gan fiziski. Viņa ir smagi strādājusi ar sevi mājas apstākļos gan pati saviem spēkiem, gan kopā ar fizioterapeitiem.

Ir palicis viens no pēdējiem, bet ne mazāk grūtajiem posmiem līdz lielā sapņa piepildījumam! Nepieciešama intensīva rehabilitācija.

2017.gadā Līga Samanta pieteikusies diviem rehabilitācijas kursiem centrā Poga. Nepieciešami divu mēnešu īpašie Thersuit3 fizioterapijas kursi ar tērpu, kopā  114 stundu garumā, kas izmaksā 3420 eiro.  Kursa laikā vajadzīgas arī 2 neirologa konsultācijas un 2 osteopāta konsultācijas, kopā 150 eiro.

Gaitas korekcijai nepieciešams saņemt divu mēnešu kursus arī īpašajā gaitas robotā G-EO Sytem. Divu mēnešu nodarbības kopā izmaksā 1520 eiro.

Rehabilitācijas kopējās izmaksas gadam ir 5090 eiro.

Palīdzēsim Līgai Samantai!

The Project is placed online on: 30.12.2016

Projekts noslēgts 05.03.2017

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Ergoterapija bērniem ar kustību traucējumiem

Palīdzība Matīsa Parcāna aprūpē

Palīdzība Viktorijai Prošinai

Dots devējam atdodas

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

581 988.10 €