Follow us Today has already donated 3,339.12 €

Palīdzība Kristiānam Ostrovskim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Kristiānam nepieciešamā summa saziedota.

Kristiāns ir 18 gadus vecs jaunietis un viņa dzīves stāsts ir ļoti īpašs. 4 gadu vecumā zēnam sākās miega epilepsijas lēkmes, pēc dažām no šīm lēkmēm bija ari koma, kaut arī visu laiku tika lietotas zāles. Vecāki veica visus iespējamos izmeklējumus, lai atrastu iemeslu un cēloni dēla stāvoklim. Tika atrasts iemesls epilepsiju lēkmēm un uzstādīta diagnoze - Metahroma leiko distrofija. Šī slimība ir reta pasaulē un ar to sirgst vien 400 bērni. Kristiānam augot un gadiem ejot, nākušas klāt arī citas diagnozes - slikta redze un mugurkaula deformācija. Epilepsijas lēkmes ir neatgriezeniski bojājušas Kristiāna smadzenes, līdz ar to ārsti noteikuši vairākas smagas diagnozes, ar kurām ģimenei ir jāsadzīvo ikdienā. Jaunietis ir 1. grupas invalīds un viņam ir vajadzīga pilnīga asistēšana līdz mūža galam.

Kristiāns nerunā, bet lai uzlabotu viņa komunikācijas prasmes viņam ir ļoti nepieciešama reitterapija. Reiterapija ir efektīva un Kristiāns to apmeklē jau no bērnības. Šī terapija uzlabo ne vien tikai komunikācijas prasmes, bet arī Kristiāna vispārējo veselības stāvokli un noskaņojumu. Kristiāna ģimene šobrīd nespēj nosegt visus izdevumus un lūdz mūsu atbalstu reiterapijas nodarbībām. Kopā veselam gadam reiterpijas nodarbībām nepieciešami 2400 eiro.

Mums kopā jāpalīdz Kristiānam un viņa vecākiem padarīt viņa ikdienu gaišāku! Visiem kopā mums tas izdosies!

 

The Project is placed online on: 18.01.2021

Projekts noslēgts 15.02.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Families with children who have impairments

Palīdzība ārkārtas situācijās

DOD PIECI 2021

Palīdzība Mikam Veidem

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 616 685.66 €