Follow us Today has already donated 995.00 €

Palīdzība Katrīnai Bērziņai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Katrīnai nepieciešamā summa saziedota.

Katrīna ir 5 gadus veca meitenīte, kurai ir vairākas smagas diagnozes, tajā skaitā Dauna sindroms un West sindroms.

Kad mamma bija mazulītes gaidībās, nekas neliecināja, ka dzīve atnesīs šādu smagu pārsteigumu. Grūtniecība noritēja veiksmīgi, analīzes bija labas, dzemdības – bez sarežģījumiem. 

Kad Katrīna piedzima, ārsti uzreiz pamanīja ārējas pazīmes, kas radīja aizdomas par Dauna sindromu un pēc pirmajām meitenītes dzīves stundām atklāja asiņošanu mutītē. Meitenīti nekavējoties pārveda uz bērnu slimnīcu. Pēc veiktajām pārbaudēm tika konstatēta kreisās puslodes plaša išēmija, un vēl vairākas smagas diagnozes. Ārsti norādīja, ka pastāv ļoti augsts risks visas labās puses paralīzei. 

Ģimene ir ļoti daudz ieguldījusi laiku un mīlestību, lai palīdzētu Katrīnai attīstīties. Šobrīd meitenīte ir iemācījusies velties uz abām pusēm, nedaudz līst vai aizšļūkt sēdus pēc savas lelles vai trauku servīzes, ar kuru ļoti patīk spēlēties. Vislielāko prieku meitenei sagādā iztukšot lielo mantu kasti. Patīk spēlēties ar mazo māsu. Kopš ģimenē ir ienākusi mazā māsiņa, Katrīnai ir parādījušās izteiktākas rakstura iezīmes, patīk, nepatīk grimases, apvainošanās, taču kopumā meitene ir mīlestības pilna. Kad māmiņa atnāk mājas, mazā Katrīnā atšļūc uz dibena cauri visas istabai, cieši apskauj, samīļo un iedod buču.

Pašlaik mācās celties kājās, bet ar pašas spēkiem tas vēl ir par grūtu. Katru dienu tiek izmantots vertikalizators, lai bērns pierastu būt stāvus pozīcijā.

Ģimene vēlas turpināt palīdzēt Katrīnai, lai mazinātu smago diagnožu sekas un attīstītu meitenītes spējas – iemācīties runāt, staigāt, patstāvīgi apģērbties un paēst. Mēs varam palīdzēt, jo ar valsts apmaksātiem pakalpojumiem nepietiek, bet ģimene jau iegulda lielus līdzekļus medikamentu apmaksai un citām ikdienas izmaksām.

Katrīnas attīstībai tuvākajā laikā nepieciešami 2730 eiro, lai nodrošinātu šādas terapijas:

  • Osteopāta vizītes 12 x 70 eiro, kopā 840 eiro
  • Reitterapijas nodarbības  50 x 15 eiro, kopā 750 eiro
  • Portidžas nodarbības  12 x 15 eiro, kopā 180 eiro
  • Fizoterapijas kurss 24 x 20 eiro, kopā 480 eiro
  • Ergoterapijas kurss 24 x 20 eiro, kopā 480 eiro

Ir cerība, ka Katrīna varētu iemācīties noturēties patstāvīgi kājās un arī staigāt.

Palīdzēsim  Katrīnai!  

The Project is placed online on: 04.03.2019

Projekts noslēgts 08.03.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Es apņemos

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Ergoterapija bērniem ar kustību traucējumiem

M3SA - palīdzi bērniem veseļoties

Uzzināt vairāk

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

826 659.48 €