Follow us Today has already donated 1,225.00 €

Palīdzība Kārlim un Karlīnai Lazdāniem

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Kārlim un Karlīnai nepieciešamā summa saziedota.

11 gadus vecajam Kārlim un 10 gadus vecajai Karlīnai ļoti nepieciešams mūsu atbalsts, lai varētu apmeklēt ABA terapijas nodarbības visa gada garumā. Diemžēl šai iedarbīgajai terapijai valsts nav atvēlējusi līdzekļus un tas gulstas uz vecāku pleciem.

Mēs diez vai spējam aptvert, cik grūti ir ģimenei, kurā aug divi bērniņi ar īpašajām vajadzībām! Kārļa un Karlīnas ģimene nesūdzas un dara visu iespējamo, lai savus bērnus izglītotu, attīstītu un rehabilitētu. Kārlis mācās speciālajā skolā 4. klasē. Zēnam ir garīgās attīstības traucējumi, runas, domāšanas un rīcības traucējumi. Kārlis, pateicoties ziedotāju atbalstam, ir saņēmis rehabilitāciju Rehabilitācijas centrā “Poga”. Kārļa māsa Karlīna mācās speciālajā skolā 2. klasē. Meitenītei ir iedzimta ģenētiska hromosomāla patoloģija. Karlīna ir jauka un smaidīga, un viņai ir runas attīstības traucējumi. Kā saka mamma, “Karlīna ir mīļa saules meitenīte”.

Kārlis un Karlīna regulāri apmeklē ABA terapijas nodarbības, kas dod lieliskus rezultātus un bērni paliek krietni patstāvīgāki, uzlabojas runa un rakstītprasme. Speciālisti rekomendē regulāras ABA terapijas nodarbības 3 reizes nedēļā. Mēnesī abiem bērniem nodarbības izmaksā 960 eiro, gadā kopā nepieciešami 11520 eiro. Kārļa un Karlīnas ģimene lūdz mūsu palīdzību!

Nepaliksim vienaldzīgi un palīdzēsim Kārlim un Karlīnai! Mēs ticam, ka tas izdosies!

The Project is placed online on: 17.06.2021

Project completed 29.12.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Fulfil a child's dream!

Stand With Ukraine

Atbalsta grupas Ukrainas cilvēkiem

Klusais eņģelītis

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 039 962.14 €