Follow us Today has already donated 169.00 €

Palīdzība Jekaterinai Ļebedevai 2021

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota! 

Jekaterinai no Ogres ir 29 gadi. Kopš bērnības viņa cīnās spinālo muskuļu atrofiju, kas izpaužas kā muskuļu vājums un kustību traucējumi, mugurkaula un gūžu deformāciju, kas rada stipras sāpes.  Kopš 12 gadu vecuma Jekaterina bija praktiski guļoša, taču pirms 6 gadiem viņa izcīnīja iespēju veikt operāciju Somijas klīnikā. Tad viņa atkal iemācījās sēdēt un pārvietoties ratiņkrēslā. Viņas vecāki pirms vairākiem gadiem ir miruši.

Tomēr neskatoties uz smago slimību, Jekaterinai ir apbrīnojama uzņēmība un dzīvesprieks. Slimības dēļ Jekaterina nevarēja iet uz skolu, tādēļ skolotājas nāca pie viņas uz mājām. Pēc vidusskolas Jekaterina ir mācījusies gan tālmācības programmā psiholoģijas fakultātē Maskavā, gan studējusi RSU multimediju specialitāti. Lai arī studijas viņai ļoti patika, tomēr gan finansiālu apsvērumu, gan veselības stāvokļa dēļ tās pabeigt neizdevās. Tomēr viņa vēl joprojām cer kaut ko mācīties.

Kad slimība saasinās, mazina viņas spēkus un liedz kustības, viņa nepadodas un meklē iespējas kā maksimāli atvieglot savu stāvokli ar dažādu palīglīdzekļu palīdzību. Tas dod iespēju strādāt, ko viņa labprāt dara un meklē iespējas gan tulkošanā, gan reklāmas tekstu radīšanā, kā arī raksta rakstus dažādos medijos gan latviešu, gan krievu valodās, viņa arī darbojas kā sociālo tīklu administrators.

Tomēr ikdienā Jekaterina nevar iztikt bez palīga, jo jaunā sieviete pakāpeniski kļūst ar vien vājāka. Liela daļa līdzekļu tiek maksāta aprūpētājiem, lai paveiktu to, ko viņa pati nespēj gan sevis aprūpē, gan elementāru ikdienas aktivitāšu veikšanā. Ne tikai fizisko spēju mazināšanās, bet arī stipras sāpes un bezmiegs nomoka Jekaterinu. Miega traucējumu novēršanai un sāpju mazināšanai viņai jālieto medikamenti, kas ik mēnesi maksā līdz pat 100 eiro. Taču tiem šobrīd viņai līdzekļi trūkst. Bez pretsāpju zālēm Jekaterina nespēj no rīta pat tikt līdz ratiem. Tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību zāļu iegādei gada garumā kopā nepieciešami 1200 eiro.

Palīdzēsim Jekaterinai!

 

The Project is placed online on: 02.09.2021

Project completed 15.10.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Aquatic Therapy for Children with Mobility Impairments

Palīdzība Rinaldam Kukšam

Sandra Kalniete aicina – gaismu un siltumu ukraiņiem!

For Mothers of Seriously Ill Children

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

412 007.35 €