Follow us Today has already donated 215.00 €

Palīdzība Heidijai Ketlīnai Kobzarei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Heidijai nepieciešamā summa ir saziedota.

Heidijai no Dobeles ir 3 gadiņi un uzstādīta diagnoze bērnības autisms. Ar ziedotāju atbalstu Heidija veselu gadu cītīgi apmeklēja ABA terapijas nodarbības un ir sasniegti fantastiski rezultāti. Meitenīte palikusi atvērtāka, smaidīgāka, uzlabojušās komunikācijas prasmes. Heidija pati spēj izrādīt emocijas – vēlas samīļoties ar tuviniekiem un viņas acu kontakts ar citiem cilvēkiem ir kļuvis noturīgāks. Heidija ir uzsākusi apmeklēt bērnudārzu kopā ar asistentu, un tas ir liels sasniegums meitenītei. Kaut arī dārziņā mazulīte vēl spēlējas un darbojas atstatus no citiem bērniem, tomēr ar katru dienu maziem solīšiem ir uzlabojumi arī sadarbībā un komunikācijā ar citiem vienaudžiem. Heidija vēl joprojām nerunā, ir grūtības ar pašaprūpes lietām, bet viņa ir ļoti atvērta uz mācīšanos un jaunu prasmju apguvi. Speciālisti rekomendē turpināt ABA terapijas nodarbības un nodarbībām gadam kopā nepieciešami EUR 3000,-. Ģimene atkārtoti lūdz mūsu palīdzību, jo šī brīža rocība un lielā Heidijas ģimene prasa tā jau lielus ikdienas izdevumus.

Palīdzēsim Heidijai sasniegt jaunus mērķus! Mums kopā tas izdosies!

The Project is placed online on: 15.09.2022

Project completed 04.10.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Help for Elderly People

Cilvēkos ir spēks!

Locomotive ESU2a for Ukraine

For Families in Poverty

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

3 054 195.45 €