Follow us Today has already donated 60.10 €

Palīdzība Guntai Sārtaputnai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota!

Guntai no Valmieras ir 65 gadi. Ģimenē izaudzinātas divas meitas, sagaidīti četri mazbērni un mazmazbērniņš. Darba dzīve Guntai pagājusi strādājot tirdzniecībā, bet, aizejot pensijā, Gunta piedzīvoja smagu pārbaudījumu. Viņai tika atklāts krūts vēzis.

Pēc pārciestajām operācijām, staru un ķīmijterapijas organisms ir ļoti novārdzis. Gunta uzzināja par antroposofās medicīnas iespējām uzlabot imunitāti un ar dabiskiem līdzekļiem stiprināt organisma spējas, lai ļauno slimību uzveikt. Guntai nozīmēts antroposofās ārstniecības kurss – injekcijas, medikamenti un ziedes.

"Visu ārstēšanas laiku esmu saglabājusi cerību izārstēties un nepadoties ļaunajai slimībai. Kad saproti, ka tev ir iespēja izārstēties, bet to pilnībā ietekmē tavas finansiālās iespējas, lai dzīvotu, nekas cits neatliek,kā lūgt līdzcilvēku palīdzību un atbalstu," atzīst Gunta.  Ik mēnesi zāļu iegādei nepieciešami vismaz 300 eiro, pusgada ārstniecības kursam kopā nepieciešami 1800 eiro. Pateicoties līdzcilvēlu atbalstam Gunta jau pusgadu ārstējas un jūtas labi. Taču ārstēšanās ir jāturpina, tādēļ viņa lūdz palīdzību. 

"Es vēl gribu baudīt laiku ar ģimeni, mazbērniem, mazmazbērnu un skatīties kā viņi aug, mainās, padara ikdienu vieglāku un omes vaigu gaišāku," stāsta Gunta un lūdz līdzcilvēku palīdzību.  

Palīdzēsim Guntai cīņā ar smago slimību!

The Project is placed online on: 02.06.2021

Projekts noslēgts 19.11.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzam brīnumiem notikt

Palīdzība Vadimam Oleinikam

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Palīdzība Markusam Sidorovam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 828 468.19 €