Follow us Today has already donated 121.00 €

Palīdzība Gunitai Tropiņai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste ir noslēgta! Gunita jūtas labi, zāļu lietošana tiek pārtraukta. 

Gunitai no Dundagas novada ir 51 gads. Ģimenē izaudzināti 3 bērni, iekopta skaista lauku sēta “Jumari” ar bagātu vēsturi un bioloģisko saimniecību ar gardajām krūmmellenēm. Gunita atklāj, ka saimniekošanas gaitas esot bijušas vesela romāna vērtas. Ģimene saimniecībā priecājas uzņemt katru viesi, kas pie viņiem iegriežas.

Taču pirms nepilniem desmit gadiem Gunita dzīvē ienāca arī kāds pavisam negaidīts viesis – vairogdziedzera audzējs. Gunita pārcietusi vairākas operācijas, starošanu. Grūtāki mirkļi mijas ar labākiem un atliek vienkārši ļauties dzīves plūdumam, tā nospriedusi Gunita daudzu gadu ilgajā cīņā ar smago slimību. “Esmu sapratusi, ka vieglāk ir, kad par šo savu dzīves izaicinājumu mazāk domāju un dzīvoju šim mirklim. Spēku dot ģimenes, bet jo īpaši vīra atbalsts un mīlestība. Pašai par pārsteigumu esmu kļuvusi gana stipra, lai šobrīd lūgtu arī līdzcilvēku atbalstu, “ atzīst Gunita.

Jau pirms 2 gadiem Gunitai tika ieteikta ārstēšana ar Vandetanib, toreiz viņa attiecās. Pērn ārstu konsīlijs lēma, ka šīs zāles ir jālieto. Gunita guvusi arī daļēju valsts atbalstu zāļu iegādei, tomēr pašai ik mēnesi nepieciešami 2574.76 eiro. Pateicoties līdzcilvēku atbalstam Gunita saņēmusi jau vairākus zāļu kursus. Zāles jālieto vēl 6 mēnešus un kopā nepieciešami 15448.56 eiro. Pateicoties līdzcilvēku atbalstam Gunita saņēmusi jau vairākus zāļu kursus. Veselības pārbaudes uzrāda labus rezultātus. Gunitas pašsajūta ir izlabojusies un garastāvoklis arī! "Es jūtu prieku par katru dienu un uzdrīksotos plānot nākotni!", atzīst Gunita un lūdz arī turpmāku līdzcilvēku atbalstu zāļu iegādei. 

Palīdzēsim Gunitai! 

The Project is placed online on: 30.12.2020

Projekts noslēgts 16.12.1999

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Aleksandram Šarokam

Klusais eņģelītis

DOD PIECI 2021

As One Against Cancer

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 634 503.66 €