Follow us Today has already donated 691.00 €

Palīdzība Gunitai Tropiņai

Gunitai no Dundagas novada ir 51 gads. Ģimenē izaudzināti 3 bērni, iekopta skaista lauku sēta “Jumari” ar bagātu vēsturi un bioloģisko saimniecību ar gardajām krūmmellenēm. Gunita atklāj, ka saimniekošanas gaitas esot bijušas vesela romāna vērtas. Ģimene saimniecībā priecājas uzņemt katru viesi, kas pie viņiem iegriežas.

Taču pirms nepilniem desmit gadiem Gunita dzīvē ienāca arī kāds pavisam negaidīts viesis – vairogdziedzera audzējs. Gunita pārcietusi vairākas operācijas, starošanu. Grūtāki mirkļi mijas ar labākiem un atliek vienkārši ļauties dzīves plūdumam, tā nospriedusi Gunita daudzu gadu ilgajā cīņā ar smago slimību. “Esmu sapratusi, ka vieglāk ir, kad par šo savu dzīves izaicinājumu mazāk domāju un dzīvoju šim mirklim. Spēku dot ģimenes, bet jo īpaši vīra atbalsts un mīlestība. Pašai par pārsteigumu esmu kļuvusi gana stipra, lai šobrīd lūgtu arī līdzcilvēku atbalstu, “ atzīst Gunita.

Jau pirms 2 gadiem Gunitai tika ieteikta ārstēšana ar Vandetanib, toreiz viņa attiecās. Šobrīd ārstu konsīlijs lēmis, ka šīs zāles ir jālieto. Gunita guvusi arī daļēju valsts atbalstu zāļu iegādei, tomēr pašai ik mēnesi nepieciešami 2574.76 eiro, gada garumā kopā 30897.12 eiro. Taču tādu līdzekļu ģimenei nav, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību. “Esmu izdzīvojusi mīlestības pilnu bērnību, jaukos jaunības gadus, turpinu dzīvot interesantu un dažādu jūtu pilnu dzīvi. Gribētos piedzīvot laiku kā ir būt vecmāmiņai”, atklāj Gunita. 

Palīdzēsim Gunitai! 

The Project is placed online on: 10.07.2020

Projekts noslēgts 31.12.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Kristiānam Ostrovskim

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

POGA uz riteņiem

Palīdzi Covid-19 ārkārtējā situācijā!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

84 459.23 €