Follow us Today has already donated 229.00 €

Palīdzība Glorijai Vorobjovai

“Vēl pavisam nesen es dzīvoju parastu jaunietes  dzīvi. Es daudz strādāju, pavadīju laiku kopā ar savu mīļo jaunāko māsu vai ar draugiem. Un, ja agrāk es varēju domāt, ka kaut kas manā dzīvē nav labi un tā varētu būt labāka, tagad es domāju, ka es biju laimīga un man bija viss”, stāsta 23 gadus jaunā Glorija no Rīgas.

Glorijai pirms dažiem gadiem sākās neciešama ķermeņa nieze, svīšana un paaugstināta temperatūra. Pievienojās nespēks un nogurums. Septiņu mēnešu garumā viņa cītīgi ārstējās pie dermatologiem, kas ārstēja dažādas ādas slimības, bet rezultātu nebija. Kad Glorijai parādījās vairāki bumbuļi uz kakla un zilumi uz ķermeņa, viņai tika veiktas asins analīzes, kuras parādīja izmaiņas, kas norādīja uz onkoloģisku saslimšanu. Glorija jau bija ļoti smagā stāvoklī, kad viņa nokļuva slimnīcā, kur viņai pirms nepilniem 3 gadiem noteica diagnozi Hodžkina limfoma. Slimības forma ir agresīva un mokoša, Glorija daudz pavadījusi slimnīcā, pārcietusi dažāda vieda ķīmijterapijas, bet uzlabojumi bija īslaicīgi. Šobrīd Glorijai vairs nepalīdz nevienas no valsts apmaksātajām zālēm, viņai ārstu konsīlijs ir nozīmējis imūnterapiju ar Pembrolizumab, kas saskaņā ar starptautiskām vadlīnijām ir efektīva, taču Latvijā nav valsts apmaksāta Hodžkina limfomas pacientiem, arī individuālā zāļu kompensācija viņai ir atteikta.  Ik pēc 3 nedēļām šo zāļu iegādei nepieciešami 3860 eiro, 17 zāļu kursiem kopā - 65 620 eiro.

“Uz šo brīdi ir tikai vienas zāles, kuras var atdot man manu dzīvi. Dzīvi kurā es varēšu priecēt savus radiniekus, strādāt, dzīvot ar parastu jaunas sievietes dzīvi. Noejot četrus gadus ilgu ceļu ar šo slimību, pastāvīgi turoties pie dzīvības un cīnoties. Es zinu, ka nevaru tik vienkārši nodoties . Bet man ir ļoti vajadzīga palīdzība. Jūsu palīdzība!!! Zāles, kuras var man palīdzēt un dot man funkcionālu dzīvi, maksā ļoti dārgi. Diemžēl nedz man, nedz manējai ģimenei nav tādas naudas. Tādēļ es gribu vērsties pie visiem, kas zina, kas tas ir, pie tiem, kas iespējams to pārcieta vai saskārās, pie visiem, kas var man palīdzēt! Bez jūsu palīdzības es netikšu galā. Šobrīd mana slimība progresē ļoti ātri, stāvoklis pasliktinās. Manas dzīves katra minūte man ir nenovērtējama, un es lūdzos, lai viņa ilgtu pēc iespējas ilgāk, un es varētu vēl redzēt pasauli. Es zinu, ka es neesmu viena ar tādu slimību un daudzi, tāpat kā es, katru dienu cīnās par savu dzīvi un meklē palīdzību. Es arī saprotu, ka katram no mums ir savas dzīves grūtības un, ne vienmēr mums ir iespēja kādam palīdzēt. Bet es ticu tam, ka pasaule ir ne bez labiem ļaudīm un kopā mēs varēsim vairāk”, tā savu palīdzības lūgumu noslēdz Glorija.

Palīdzēsim!

The Project is placed online on: 05.01.2023

Project completed 11.02.2023

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

For the Hopes of Little Hearts

Palīdzība Iļjam Baranovam

Palīdzība Timuram Krasanovam

Labas Ziņas*

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 363 415.67 €