Follow us Today has already donated 30.00 €

Palīdzība Ernestam Gūtmanim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Ernestam nepieciešamā summa saziedota.

Ernests ir 14 gadus jauns jaunietis, no kura var smelties patiesu degsmi, dzīvesprieku un neatlaidību. Ernests gada vecumā pārslimoja smagu meningītu, kas apmeta zēna dzīvei kūleni, un šobrīd puisis ir pilnībā atkarīgs no savas ģimenes un līdzcilvēkiem. Ernests nestaigā, nerunā, viņš nevar patstāvīgi saģērbties un paēst. Bet, neskatoties uz visām grūtībām, no Ernesta, staro prieks un degsme, vēlme piedalīties visos dzīves procesos un notikumos.  

Pateicoties ziedotāju atbalstam, Ernests šo gadu laikā ir saņēmis intensīvu rehabilitāciju – regulārus ārsta osteopāta apmeklējumus, fizioterapijas un Montessori nodarbības - tas ir nodrošinājis Ernesta fiziskā stāvokļa stabilitāti, mazinājis muguras skoliozes attīstību un muskuļu tonusu, veicinājis uztveri un uzmanības noturību. Ernests izrāda interesi, ja tiek uzrunāts un pievērš uzmanību runātājam, seko ar acīm sadarbības partnerim, saprot jēdzienu “nē”, ar emocijām izrāda patiku vai nepatiku pret ēdienu. Tas viss ir ļoti būtisks panākums Ernesta attīstībā, un Ernests ir apņēmības pilns šo ceļu turpināt.

Ernestam rehabilitācijas un attīstības nodarbības jāturpina un tam kopā gadam nepieciešami EUR 8746 un ģimene lūdz mūsu atbalstu.

  • Montessori nodarbības 104 x 30,25 eiro – 3146 eiro;
  • Osteopātiskā ārstniecība 52 x 35 eiro – 1820 eiro;
  • Fizioterapijas nodarbības 84 x 45 eiro – 3780 eiro;

Palīdzēsim Ernestam kļūt veselākam! Kopā mums izdosies!

The Project is placed online on: 14.02.2022

Project completed 22.04.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Klusais eņģelītis

Families with children who have impairments

Palīdzība Romanam Suhanovam

Palīdzība Marutai Castrovai

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 038 767.14 €