Follow us Today has already donated 22,144.58 €

Palīdzība Emīlijai Peiperei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste ir noslēgta. 

Emīlijai ir 18 gadi, viņa kopā ar mammu dzīvo Jūrmalā. Emīlijai ir pirmās grupas invaliditāte garīgās atpalicības dēļ, kā arī meitene cieš no smagām epilepsijas lēkmēm. Meitenes uzvedības traucējumu dēļ ģimene jūtas izstumta no sabiedrības, taču mamma atzīt, ka lai arī ir grūti, viņa mīl dzīvi un cenšas uz visu raudzītes pozitīvi.

Emīlijai akūti nepieciešama zobu labošana, ko iespējams izdarīt tikai vispārējā narkozē meitenes invaliditātes dēļ. Divu stundu ilga vispārējā narkoze vien izmaksā 350 eiro, papildus jāmaksā arī par vairāku zobu labošanu. Šobrīd Emīlijas mamma nevar atļauties meitas ārstēšanu, jo pati cīnās ar hronisku saslimšanu, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Emīlijai!

The Project is placed online on: 12.09.2023

Project completed 02.11.2023

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Jānim Lipinskim

For Oncology Patients

Palīdzība Danielam Kuņejevam

For Families in Poverty

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 459 080.29 €