Follow us Today has already donated 160.00 €

Palīdzība Elizabetei Kozlovskai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Elizabete no Rīgas ir 8 gadus veca. Meitenītei ir uzstādīta diagnoze – cerebrālā trieka, diskenētiska tetraparēze, 5 pakāpes vājdzirdība. No mazās Elizabetes izstaro milzīga enerģija un dzīvesprieks. Var tikai apbrīnot Elizabetes enerģiju un apņemšanos apmeklēt skolu, rehabilitāciju un būt tik pozitīvai un jautrai ik dienu. Meitenīte mācās nedzirdīgo skoliņā un uzsākusi mācības pirmajā klasē. Sazinoties ar apkārtējiem, izmanto zīmju valodu, un nedaudz var runāt pati.

Elizabetes lielākā aizraušanās ir daba un dzīvnieki. Meitenīte ļoti priecājas par katru iespēju doties uz skolu un satikt savus vienaudžus. Elizabete ikdienā pārvietojas ar rollatoru.

Lai Elizabete pietuvotos savam sapnim patstāvīgi staigāt- nepieciešamas regulāras rehabilitācijas nodarbības, kas gadā izmaksā 6500 eiro un Elizabetes ģimene lūdz mūsu palīdzību. Mēs visi kopā varam palīdzēt dzīvespriecīgajai Elizabetei pietuvoties viņas sapnim patstāvīgi staigāt. Palīdzēsim Elizabetei!

The Project is placed online on: 03.03.2023

Project completed 25.04.2023

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Akselam Stivriņam

Locomotive ESU2a for Ukraine

School buses for Ukrainian children

Wild bees for the Ukrainian army!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

3 072 429.13 €