Follow us Today has already donated 418.00 €

Palīdzība Elitai Beržei un Valdim Uzulam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota!

Valdis un Elita dzīvo Tukuma novada Degoles pagastā, viņi ir kopā vairā nekā 20 gadus. Abiem ir veselības problēmas, ar kurām pašu spēkiem netiek galā. Valdis ir pensionārs, viņam ir 3.grupas invaliditāte. Valdis strādājis par traktoristu, pirms 3 gadiem viņš guva galvas traumu, izkrītot no traktora, un kopš tā laika vairs nestrādā. Valdi moka stipras muguras sāpes, reiboņi, viņš bieži krīt, viņam ir cukura diabēts, sirds mazspēja, un līdz ar to ļoti daudz medikamentu. Lai arī ir daļa ir no tiem ir valsts kompensēti, tomēr ik mēnesi zālēm nepieciešami vismaz 100 eiro. Arī Valda dzīvesbiedrei Elitai ir veselības problēmas – cukura diabēts un asinsspiediena problēmas, viņa nestrādā. Arī viņai nepieciešami medikamenti līdz 25 eiro apmērā ik mēnesi. Abi iztiek Valda pensijas un ģimene ir trūcīga.
Medikamentu iegādei Valdim un Elitai ik mēnesi nepieciešami līdz 125 eiro, līdz gada beigām kopā nepieciešami vismaz 500 eiro.
Palīdzēsim!

The Project is placed online on: 08.09.2022

Project completed 12.09.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Nikolai Kalniņai

Bath pearls

Skolas autobusi Ukrainas bērniem

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

9 643 896.05 €