Follow us Today has already donated 127.00 €

Palīdzība Darinai Ivanovai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Darinai nepieciešamā summa saziedota.

Darinai no Jelgavas ir 17 gadi. Meitenei piedzimstot tika diagnosticēta ļoti nopietna un smaga diagnoze – Spina Bifida. Neskatoties uz savu diagnozi, jauniete ir ļoti talantīga, sportiska un mērķtiecīga. Darina mācās Rīgas Celtniecības koledžā 2 kursā, un viņas mērķis ir kļūt par pilsētvides infrastruktūras plānotāju, lai nākotnē uzlabotu vidi cilvēkiem ar funkcionālajiem traucējumiem. Darinas aizraušanās ir arī ratiņkrēsla teniss un jauniete aktīvi piedalās sacensībās. Vēl šajā septembrī jauniete ieguva 1. un 3. vietu sacensībās Beļģijā un Francijā.

Darinas ikdiena nav iedomājam bez ortozēm, tās ir nepieciešamas, lai jauniete varētu pārvietoties un būt patstāvīga. Diemžēl ortozes periodiski jāmaina, jo tās nolietojas un zaudē savu funkcionalitāti. Ortozes un ortopēdiskie apavi kopā maksā 8524,24 eiro, daļu summas 2500 eiro apmērā apmaksās valsts, bet pārējais jāmaksā ģimenei. Darinas ortozei un ortopēdiskiem apaviem kopā nepieciešami 6024.24 eiro. Darinas ģimenei šādu līdzekļu nav, un tai jāvēršas ar lūgumu pie mums. Bēdīgs ir fakts, ka valsts atbalsts ortožu iegādei ir ļoti mazs un ģimene ir spiesta meklēt finansējumu pašu spēkiem.

Palīdzēsim talantīgajai un sportiskajai Darinai, lai jauniete varētu patstāvīgi turpināt dzīvot, turpināt mācīties un sportot. Kopā mums izdosies!

The Project is placed online on: 02.11.2021

Projekts noslēgts 24.12.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība ārkārtas situācijās

Atkārtota palīdzība Uldim Vasiļevskim

For mums with special children

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

162 312.92 €