Follow us Today has already donated 1,409.25 €

Palīdzība Daniilam Orehovskim

Daniilam ir 7 gadi un viņš ir vecākais dēls ģimenē. Daniils ir īpašs bērns, jo viņam diagnosticēta vidēji smaga garīga atpalicība ar būtiskiem uzvedības traucējumiem. Landau Kleffnera sindroms.

Puisēns savos 7 gados nerunā, kā arī viņa runas saprašana ļoti atšķiras no viņa vienaudžiem. Jau kopš viena gada vecuma ģimene iegulda lielas pūles un finanses, lai palīdzētu dēlam attīstīties un iekļauties sabiedrībā starp citiem bērniem. Daniils tiek vests pie dažādiem speciālistiem, nodarbībām un terapijām. Tas, ko Daniils ir sasniedzis ir liels ģimenes ieguldījums, jo gandrīz visas terapijas, speciālisti un konsultācijas ģimenei jāsedz no saviem līdzekļiem. Daniilam ir vajadzīga liela uzmanība un rūpes katru dienu, tādēļ vienīgais apgādnieks ģimenē ir tikai tētis.

Jau gadiem Daniils apmeklē ABA terapiju, ar ABA terapijas palīdzību zēns mācās neverbāli komunicēt un saņemt socializācijas iemaņas. Lai varētu pareizi un saprotami parādīt savas vēlmes un komunicēt ar līdzcilvēkiem. Vecāki šīs terapijas rezultātu redz jau tagad- dēls ir izteikti mierīgāks.

Lai arī turpmāk varētu Daniilam palīdzēt attīstīt un uzlabot viņa komunikācijas spējas, ļoti nepieciešams turpināt ABA terapijas nodarbības, kas gadā zēnam izmaksā 5040 eiro un šīs nodarbības viņam var nodrošināt ABA terapijas centrs- Lauvas skola. Daniila ģimene lūdz mūsu palīdzību savam dēlam.

Mēs visi kopā varam palīdzēt! Palīdzēsim Daniilam!

The Project is placed online on: 09.12.2020

Projekts noslēgts 01.01.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Klusais eņģelītis

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

POGA uz riteņiem

Palīdzība Jānim Lipinskim

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

959 128.59 €