Follow us Today has already donated 76,752.01 €

Palīdzība Daniilam Kudrjavcevam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Daniilam nepieciešamā summa saziedota.

Daniilam ir 16 gadi. Jaunietim ir smags un sarežģīts dzīvesstāsts. Viņš dzima smagās dzemdībās, kas radīja nopietnas veselības problēmas - vidēji smaga garīgā atpalicība, runas attīstības traucējumi, bronhiālā astma un psoriāze.

Daniels apmeklē speciālo izglītības iestādi. Vislielākās grūtības zēnam sagādā bailes, komunikācija ar apkārtējiem un neizskaidrojamas histērijas lēkmes. Reizēm ģimenei ir grūti izprast histērijas iemeslus, vecākiem vien atliek ar mīlestību mierināt bērnu un cerēt, ka ar laiku šīs lēkmes pāries.

Neskatoties uz būtiskiem attīstības traucējumiem, Daniilam ļoti patīk klausīties mūziku, dejot, likt puzles, spēlēt loto. Puisim ir arī kupla ģimene, jo ir divi jaunāki brāļi un māsiņa.

Ar ziedotāju atbalstu Daniils regulāri līdz šim brīdim ir saņēmis intensīvu rehabilitāciju, kā arī apmeklēja delfīnterapiju. Kompleksā rehabilitācija un mērķtiecīga darbošanās ir devusi redzamus uzlabojumus jaunieša uzvedībā – ir būtiski palielinājusies uzmanības noturība un mācīties vēlme. Bet ar vislielāko prieku ģimene atzīmē vārdu krājuma palielināšanos un jēgpilnu vārdu lietošanu. Daniils sāk veidot teikumus un mācās izteikt savas vēlmes.

Daniilam ir ārkārtīgi svarīgi turpināt iesāktās terapijas, lai jaunieša attīstība turpinātos. Ģimene lūdz ziedotāju atbalstu un jau iepriekš pateicas ikvienam cilvēkam, kas nav palicis vienaldzīgs un ir palīdzējis Daniilam. Jaunietim nākošajam gadam nepieciešams  saņemt:

  • Rehabilitācija - ergoterapija, montessori nodarbības, nodarbības baseinā - 3016 eiro
  • Delfīnterapija (10 nodarbības) - 1200 eiro.

Lai nodrošinātu Daniilam rehabilitāciju, kopā nepieciešami 4216 eiro, no kuriem 2805.36 eiro jau ir pieejami no 2021. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2022. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 1410.64 eiro.

The Project is placed online on: 14.01.2022

Project completed 22.04.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Fundraising towards the Bayraktar of Latvia

Palīdzība Irinai Bērziņai

Palīdzība Romanam Suhanovam

Families with children who have impairments

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 034 900.03 €