Follow us Today has already donated 215.00 €

Palīdzība Danielam Stepanovam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Mazajam Danielam no Jēkabpils drīz paliks 4 gadi. Zēnam ir autiskā spektra traucējumi un iesniegti dokumenti uz invaliditātes piešķiršanu. Danielam ir daudzas autiskam spektram raksturīgās iezīmes – agresijas lēkmes, nespēja komunicēt ar saviem vienaudžiem un runas grūtības. Gan pašam Danielam, gan arī zēna mammai ikdienā jāsaskaras ar jauniem izaicinājumiem. Daniela mammai ir jāapgūst ļoti daudz prasmes, kā sadzīvot un izprast savu dēliņu, kā komunicēt un mācīt jaunas prasmes. Speciālisti iesaka Danielam nekavējoties uzsākt audiologopēda un ABA terapijas nodarbības, kas būtiski uzlabotu Daniela stāvokli un sniegtu atbalstu mammai. Audiologopēda un ABA terapijas nodarbības nepieciešams apmeklēt regulāri – vismaz 2 reizes nedēļā. Daniela ABA terapijas un audiologopēda nodarbībām kopā nepieciešami 4940 eiro un zēna mamma lūdz mūsu atbalstu, jo dēliņu audzina viena un nespēj samaksāt par nodarbībām.

Palīdzēsim kopā Danielam! Tikai kopā mums izdosies.

The Project is placed online on: 27.01.2023

Project completed 25.04.2023

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Orestam Jānim Jonasam

Safe steps

Help in Emergency Situations

For the Hopes of Little Hearts

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

3 054 195.45 €