Follow us Today has already donated 838.00 €

Palīdzība Baibai Kalniņai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota!

Baibai no Madonas novada Praulienas pagasta ir 54 gadi. Lai arī Baibas bērnība pagāja sanatorijā un bērnu namā, sirds mierinājumu par bērnības pārdzīvojumiem Baiba guvusi dodot mājas bez vecāku rūpēm palikušiem bērniem. Savā ģimenē Baiba audzinājusi vienu meitu un sagaidījusi divus mazbērnus, šobrīd Baibas un viņas vīra aprūpē ir 7 audžubērni.

Kaulu veselības problēmas Baibu pavadījušas kopš bērnības, taču arī smagie lauku darbi ir atstājuši savu iespaidu. Baibai pērn tika veikta potītes operācija privātajā klīnikā Otro. Valsts klīnikā sadrupušās potītes glābšanai operācija neesot piedāvāta, vien ieteikts atrasties ģimenes ārsta uzraudzībā, kas faktiski nozīmē tikai pretsāpju medikamentu lietošanu. Taču šobrīd, kaulu deformācijai turpinoties, Orto klīnikā nozīmēta arī ceļgala operācija. Iespējams operāciju vajadzēs abiem ceļgaliem. Viena ceļgala operācijas cena ir 6000 eiro. Baiba painteresējās arī par valsts  apmaksātas operācijas veikšanu, taču rindā jāgaida vismaz gads. Baiba jau šobrīd mocās ar sāpēm, staigā ar ceļgala ortozēm un kruķiem. Baiba spriež, ka gads ir pārāk ilgs laiks, ko gaidīt, jo bērni, dārzs un mājlopi negaidīs, tiem rūpes vajadzīgas jau tagad. Tādēļ Baiba ļoti lūdz līdzcilvēku palīdzību operācijas veikšanai, jo pašai līdzekļi vēl vienas operācijas apmaksai nepietiek. 

Palīdzēsim Baibai!

The Project is placed online on: 15.03.2022

Project completed 14.05.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Borispoles slimnīcai

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Let’s help little hearts

Palīdzība Innai Panteļejevai

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

9 644 316.05 €