Follow us Today has already donated 16,014.58 €

Palīdzība Armanam Azizam

Armanam ir 7 gadi. Viņš ir dzīvespriecīgs, mīļš un aktīvs zēns.  Zēnam ir diagnosticēts autisms ar vidēji smagu garīgo atpalicību un valodas aizturi.

Zēns nerunā, komunikācijai izmanto žestus un PECS kartiņas. Ikdienā Armans ļoti jāuzrauga, sevišķi dodoties pastaigās, jo puisēns nedod roku un vēlas aizmukt no mammas. Šogad zēns uzsāka skolas gaitas un apgūst speciālo programmu. Skola zēnam ir liels izaicinājums, jo viņš mēdz būt impulsīvs un neelastīgs, ja notiek plānu vai vides maiņa. Zēns ar grūtībām spēj sadarboties ar saviem vienaudžiem un līdzcilvēkiem.

Armans līdz šim brīdim ir apmeklējis ABA speciālistu, audiologopēdu un speciālo pedagogu 3 reizes nedēļā. Zēns regulāri apmeklēja rehabilitāciju BKUS Gaiļezers. Pateicoties speciālistu darbam ar zēnu, ir sasniegti ļoti labi rezultāti un Armans spēj komunicēt izmantojot PECS kartiņas, vizuālo plānu un žestus.

Armanam nepieciešams turpināt ABA terapijas nodarbības, lai veicinātu komunikāciju un valodas attīstību, kā arī citas nepieciešamās prasmes – sociālās, spēlēšanās, akadēmiskās, pašaprūpes. ABA terapijai mēnesī nepieciešami 300 eiro un audiologopēda nodarbībām 160 eiro. Gadā kopā nepieciešami 5520 eiro, no kuriem 2387.02 eiro jau ir pieejami no 2020. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2021. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 3132.98 eiro.

Mamma viena audzina divus bērnus un viņai nav līdzekļu, lai apmaksātu Armana ABA terapijas nodarbības un viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Kopā mēs varam palīdzēt Armanam! Mums izdosies!

The Project is placed online on: 04.01.2021

Project completed 03.01.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Atkārtota palīdzība Dzintrai Treimanei

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Cilvēkos ir spēks!

Palīdzība ārkārtas situācijās

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 805 745.98 €