Follow us Today has already donated 1,261.00 €

Palīdzība Annai Belovai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste ir noslēgta. Anna ir devusies mūžībā. Visdziļākā līdzjūtība tuviniekiem. 

“Gribēju pateikties par projektu un par iespēju. Esmu pateicīga visiem cilvēkiem, kad bija tāds izmisums, ka viņi palīdzēja. Gan mana mammai, tas deva spēku cīņai! Tas, ko cilvēkiem vajadzētu zināt ir tas, ka zāles ko mamma lietoja patiešām palīdzēja mammai šo visu laiku saglabāt dzīves kvalitāti. Gan sagaidīt pavasari, gan priecāties par putniem. Gan pastaigāties un redzēt saplaukušus dārzus. Bet galvenais tajā visā ir tas, ka tā nebija tikai nauda. Šī palīdzība mammai deva spēku, ka cilvēki ir viņu atbalstījuši, saziedoši naudiņu, sabiedrība nebija vienaldzīga. Bez viņas ģimenes atbalsta, bija cilvēki, kas viņu atbalsta un tas viņai deva spēku un neļāva krist depresijā. Paldies par projektu un visiem cilvēkiem, kas atbalstīja manu mammu. Mammīte aizgāja mierā un līdz šim liktenīgajam brīdim arī saglabājot labu dzīves kvalitāti un baudot šo atvēlēto laiku ar tuviniekiem un sev tuvām, mīļām lietām”.

Annas meita Irīna

Annai no Rīgas ir 62 gadi. Sievietei šī gada vasarā tika atklāta ļaundabīga slimība – aknu vēzis. Uzzinot diagnozi, Annai tas bija īpaši smags trieciens, jo Anna visu savu dzīvi ir veltījusi medicīnai, 40 gadus nostrādājusi par medicīnas māsu Latvijas onkoloģijas centrā.

Annai ļoti patīk adīt un atrasties pie dabas, sēņot, ogot, pastaigāties mežā. Taču Annas galvenais un lielākais dzīves hobijs vienmēr ir bijusi medicīna. Viņa darbam nodevusies ar visu sirdi. Lielākā atzinība bijusi pacientu pateicība un labie vārdi par Annas laipnību un sirsnību.

Anna vienmēr turpinājusi papildināt savas zināšanas, un joprojām turpina to darīt, kaut pašai slimības dēļ šobrīd darbu nācies pamest. Viņa cer, ka veselība uzlabosies un viņa varēs būt atbalsts citiem pacientiem.

Diemžēl ar valsts kompensējamiem ķīmijterapijas līdzekļiem Annas ārstēšana nav iespējama, leikocītu un trombocītu nepietiekamības dēļ. Tomēr Anna kopā ar ārstiem ir atradusi šobrīd vienīgo iespējamo alternatīvo ārstēšanas metodi – antroposofo medicīnu, kas palīdz saglabāt veselības stāvokli stabilu, audzējs neprogresē. Terapijas kopējās izmaksas mēnesī ir 230 eiro. Kopējā summa ir 2760 eiro. Anna vairs nespēj pati segt šīs izmaksas, tāpēc lūdz līdzcilvēku atbalstu.

Palīdzēsim Annai!

 

The Project is placed online on: 12.12.2018

Projekts noslēgts 31.07.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

POGA uz riteņiem

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Palīdzība Mārtiņam Cēberam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

727 576.62 €