Follow us Today has already donated 803.00 €

Palīdzība Aleksandra Korņejeva aprūpē

Sirsnīgs paldies par atbalstu Aleksandra ģimenei! Nepieciešamā summa ir saziedota.

Aleksandram ir 13 gadu. Viņam ir bērnu cerebrālā trieka un hidrocefālija. Zēns piedzima priekšlaikus un svēra vien 1200 gramus, arī šobrīd viņa svars ir nepietiekošs, vien 23 kilogrami.

Aleksandrs nestaigā, spēj nedaudz pārvietoties rāpus, sēž ar atbalstu. Viņš ir pilnībā pieskatāms un aprūpējams, viņu nevar atstāt vienu pašu ne uz mirkli.  Aleksandrs dzīvo ar mammu, visas ikdienas rūpes gulstas tikai uz viņu, jo šogad nomira viņa tētis. 

Lai mamma izietu no mājas jebkādās sadzīviskās darīšanās, vajadzīgs kāds, kas zēnu pieskata un aprūpē. Palīgs vajadzīgs arī lai mājas apstākļos veiktu Aleksandram nozīmētos vingrinājumus, kas dienā aizņem līdz pat sešām stundām. Nu jau vairāk kā 5 gadus ģimenes sargeņģelis ir auklīte Tatjana, kas var palīdzēt mammai nodarboties ar Aleksandru un pieskatīt viņu mammas prombūtnē, ļaujot mammai paveikt nepieciešamās sadzīves lietas un kaut nedaudz atvilkt elpu no zēna aprūpes. 

Aleksandra mamma lūdz arī turpmāk palīdzību Aleksandra aprūpē vismaz vienai dienai nedēļā. 256 eiro, ietverot pašnodarbinātas personas nodokļus, ir maksa par 32 darba stundām ik mēnesi, ko veic auklīte, kas izgājusi speciālo smagi slimu bērnu aprūpes apmācību projekta "Mīļā auklīte" ietvaros, ko īsteno Ziedot.lv un Invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons".

Palīdzēsim Aleksandra ģimenei!

The Project is placed online on: 29.11.2019

Projekts noslēgts 14.12.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Palīdzība Matīsa Parcāna aprūpē

Palīdzība Ralfam Černašovam

Suns- vairāk kā draugs

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

589 391.13 €