Follow us Today has already donated 15,764.58 €

Palīdzība Aivaram Radziņam

2022. gada 5. aprīlī negaidīti aprāvās Aivara cīņa ar smago slimību. Izsakām visdziļāko līdzjūtību ģimenei un draugiem. Neizlietotie līdzekļi tiks pārvirzīti citiem smagi slimiem cilvēkiem, saskaņojot ar Aivara ģimeni. 

Ja ziedotājs nevēlas, ka viņa ziedojums tiek pārvirzīts, tad mēneša laikā iespējams lūgt ziedojuma atmaksu, sazinoties ar Ziedot.lv. 

Aivaram no Saldus novada Novadnieku pagasta ir 63 gadi. Ģimenē izaudzinātas trīs meitas un sagaidīti pieci mazbērni, kuri viņu mīļi nodēvējuši un ikdienā sauc par Ajaru. 30 gadus Aivars strādājis par šoferi paša izveidotajā saimniecībā "Kļaviņas", kura nodarbojās ar kravas transporta pakalpojuma sniegšanu, bet diemžēl smagas slimības dēļ Aivaram nācās visu izpārdot un savu uzņēmu likvidēt.

Pirms diviem gadiem Aivars nonāca slimnīcā, jo parādījās acu dzelte, bet pavisam drīz viņam atklāja  aizkuņģa dziedzera audzēju IV stadijā ar metastāzēm aknās. Audzējs nav operējams, bet ārstējams ar ķīmijterapiju, kas arī tika pacietīgi darīts. Lai arī slimība ir agresīvi progresējoša, pateicoties līdzšinējai ārstēšanai un Aivara optimistiskajam noskaņojumam līdz šim ir izdevies ierobežot slimības straujo izplatības gaitu. Taču līdzšinējā terapija vairs nepalīdz.

Saskaņā ar ASV onkologu vadlīnijām, Latvijas ārstu konsīlijs ir nozīmējis Aivaram  Pembrozilumb kursu, kas šobrīd ir vienīgā iespējamā terapija, kas slimību var apturēt. Šīs zāles ir valsts apmaksāto medikamentu sarakstā, bet ne Aivara diagnozei. Aivars ir iesniedzis pieteikumu Nacionālā veselības dienestā individuālās kompensācijas saņemšanai, taču arī pozitīvas atbildes gadījumā tā segtu tikai nelielu daļu no summas. Ik pēc 3 nedēļām Aivaram nepieciešami 4063,24 eiro. Divus kursus Aivars var apmaksāt par saviem līdzekļiem, bet pilna ārstēšanas kursa nodrošināšanai nepieciešamie 60 948,60 eiro viņiem nav. Aivars ir optimists un nav gatavs padoties, īpaši, ja ir pieejamas zāles. Tādēļ Aivara ģimene lūdz līdzcilvēku palīdzību, lai viņu vīrs, tētis un vectētiņš varētu ārstēties un dzīvot! 

Palīdzēsim Aivaram!

The Project is placed online on: 24.02.2022

Project completed 05.04.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Inetai Arnoldei

Palīdzība Borisam Akritovam

Support special children!

Support for the Ukrainian people

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 805 495.98 €