Follow us Today has already donated 121.00 €

Palīdzība Airitai Ābolai (Mētrai)

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota!

"Neticami un neiedomājami, bet mums visiem kopā ir izdevies sasniegt mērķi, nepieciešamā summa ir savākta! Paldies visiem, kas iesaistījās nepalika vienaldzīgi, dalījās ar draugiem, paziņām. Uzreiz to grūti ir aptvert!  Uzsākot sadarbību ar ziedot.lv, kas ir spēcīga platforma, kam tiešām uzticas, un zinošiem cilvēkiem, mūs iedrošinot, rezultāts ir sasniegts! Tiešām, galvenais ir nepadoties, rīkoties, meklēt risinājumu, ticēt labajam un būt pāri visam optimistiem. Un vēlamies iedrošināt jebkuru, nenokārt galvu, nesākt sevi žēlot, bet cīnīties un meklēt risinājumu katrā dzīves situācijā. Tas ko vēlos pateikt - Latvija var! Jau rītdien, 25. augustā , dodamies ceļā uz Vāciju. Lai mums visiem izdodas un viss ir vislabākajā kārtībā."  Airita Ābola

Airitai no Rīgas ir 48 gadi, viņa ir divu bērnu mamma, no kuriem dēls jau ir pieaudzis, bet meitiņai ir 9 gadi. Airita pēc izglītības ir medmāsa, taču lielāko daļu darba gaitu vadītas, veicot organizatorisko darbu dažādās ārstniecības iestādēs. Airita strādā vienā no Latvijas laboratorijām, un pēdējais gads viņai ir bijis īpaši intensīvs. Airita bijusi frontes pirmajās līnijās cīņā ar Covid -19 pandēmiju, organizējot un veicot iedzīvotāju testēšanu visā Latvijā.
Diemžēl kopš šī gada maija viņai ir slimības lapa. Kādu rītu viņa pamodās ar stiprām vēdera sāpēm, kam pievienojās ķermeņa dzelte un temperatūra. Vēršoties pie ārsta un veicot izmeklējumus, atklājās audzējs aizkuņģa dziedzerī. Tas bija šoks, kam pievienojās bezspēcība, apzinoties, ka risinājuma īsti nav, var tikai apārstēt simptomus, nevis ārstēt pašu slimību.
Veiktie izmeklējumi nespēj noteikt vai audzējs ir labdabīgs vai ļaundabīgs, biopsiju no audzēja nav iespēja paņemt tā novietojuma dēļ, līdz ar to nav zināms kā to ārstēt. Operācija audzēja izņemšanai ir ļoti sarežģīta, Latvijā šāda veida operācijas tiek veiktas ļoti reti, jo šāda saslimšana nav bieži sastopama. Tādēļ ģimene ir vērsusies pēc palīdzības Charite klīnikā Vācijā. Vācijas klīnika novērtējot veiktos izmeklējumus un analīzes piedāvā Airitai papildus diagnostiku un ārstniecību, kas izmaksā līdz pat 44000 eiro. Ģimenei šādu līdzekļu nav. Airita iesniegusi pieteikumu Nacionālajā veselības dienestā, lūdzot apmaksāt šo ārstniecību Vācijas klīnikā, taču atbilde vēl jāgaida un, visdrīzāk tā būs noraidoša.
Pirms dažām dienām Aritai bijusi atkārtota sāpju lēkme un drudzis, analīzes uzrāda stāvokļa pasliktināšanos un audzēja apjoma palielināšanos. Līdz ar to Airita vēlas pēc iespējas ātrāk nokļūt uz ārstniecību Vācijas klīnikā. Palīdzēsim Airitai!

The Project is placed online on: 30.07.2021

Projekts noslēgts 24.09.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Ralfam Černašovam

Gaisma mūsu brīvībai!

Palīdzība Valteram Salmiņam

DOD PIECI 2021

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 634 503.66 €