Follow us Today has already donated 120.00 €

Palīdzība Aijai Grāvelsonei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste ir noslēgta. Pateicoties saņemtajai terapijai, Aijas stāvoklis ir uzlabojies, zāles vairs nav jālieto!

Aija ir bērnudārza vadītāja Rīgā, viņa visu darba mūžu strādājusi izglītības sistēmā un vēlas to turpināt. Taču viņu ir piemeklējusi smaga slimība. Dienu pirms Ziemassvētkiem Aija saņēma ziņu, ka viņai ir apstiprināts krūts vēzis. Tas bija milzīgs pārdzīvojums gan Aijai pašai, gan abiem viņas bērniem un pieciem mazbērniem.

Pirmās slimības pazīmes Aija sajuta jau pirms nepilna gada, kad viņa sāka strauji zaudēt svaru. Viņa konsultējās pie ģimenes ārsta, taču nekas slikts netika konstatēts. Rudenī Aija pati pamanīja veidojumu, kas drīz apstiprinājās kā retas formas krūts vēzis. Aiju pārņēma izmisums un bailes no nāves. Taču šobrīd ir cerība, ka saņemot jaunās paaudzes ārstēšanas kursu, Aija varēs slimību uzveikt, taču vajadzīga līdzcilvēku palīdzība. Atbilstoši ārsta konsīlija slēdzienam, Aijai var palīdzēt jaunās paaudzes medikaments Pembrolizumab. Ik pēc 3 nedēļām Aijai nepieciešami 3860 eiro šo zāļu iegādei, septiņām devām kopā nepieciešami 27 020 eiro.

Aija ir vērsusies Nacionālajā veselības dienestā pēc individuālās kompensācijas, taču tā pozitīva lēmuma gadījumā var kompensēt tikai nelielu daļu no summas un atbilde jāgaida mēnesi. Taču slimība negaida, palīdzība vajadzīga jau tūlīt.

Palīdzēsim Aijai!

The Project is placed online on: 01.02.2023

Project completed 12.09.2023

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Light road for Donbas

For the Hopes of Little Hearts

Latvian musicians - for Ukrainian soldiers

Palīdzība Katrīnai Grosai

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

3 072 389.13 €