Follow us Today has already donated 14,522.58 €

Palīdzība Aigaram Mežulim

Mazajam Aigaram ir 5 gadi, un zēnam ir uzstādīta diagnoze – bērnības autisms. Ar ziedotāju atbalstu Aigars ir intensīvi apmeklējis ABA terapijas nodarbības, un tas ir bijis neizsakāms atbalsts gan pašam puisēnam, gan ģimenei. Aigars ir iemācījies sev svarīgas pašaprūpes prasmes, izveidot nelielu acu kontaktu ar līdzcilvēkiem, ar žestiem sazināties un norādīt savas vēlmes. Aigars ir palicis līdzsvarotāks, apmeklē 3 reizes nedēļā bērnudārzu.

Aigars ir dzīvespriecīgs un aktīvs puisēns. Viņam ļoti patīk atrasties dabā, šūpoties šūpolēs, lēkt uz batuta, peldēties un spēlēties ar maziem spēļu auto. Speciālisti rekomendē Aigaram nepārtraukt apmeklēt ABA terapijas nodarbības, jo progress ir acīmredzams. Aigara ABA terapijas nodarbībām gadam nepieciešami 4500 eiro, un valsts diemžēl nesniedz nekādus atbalsta pasākumus cilvēkiem ar autiskā spektra traucējumiem. Aigara ģimene lūdz mūsu palīdzību, lai viņu dēliņš varētu turpināt attīstīties.

Palīdzēsim kopā Aigaram sasniegt arvien jaunas virsotnes! Mums kopā izdosies!

The Project is placed online on: 04.08.2021

Project completed 03.01.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Support for the Ukrainian people

Palīdzi bērniem staigāt!

Development of Latvian-Ukrainian microsurgery capabilities

Palīdzība Ailinai Mosko

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 804 253.98 €