Follow us Today has already donated 340.00 €

Palīdzi mazulīšiem izaugt! 2022

Katrs bērniņš šajā pasaulē ierodas kā cienījama individuāla personība ar savām sajūtām un pasaules uztveri. No drošas un ierastas vides bērns piedzimstot nokļūst vietā, kur visas sajūtas ir jaunas un nepieredzētas. Bērnam ir jāmācās pārvarēt gravitācijas spēku, ir jāiepazīst jaunas skaņas, smaržas un jāizzina apkārtējā vide.

Grūtniecības laikā pārciestu slimību dēļ, dzemdību traumu vai dažādu saslimšanu dēļ, ir mazulīši, kuri neattīstās atbilstoši savam vecumam. Vecākiem ir smagi noskatīties, kā bērniņš neveļas, nesēž vai nesāk staigāt. Mediķi atzīts, ka svarīgi sniegt palīdzību pēc iespējas agrāk.  Agrīna rehabilitācija bērniem līdz 3 gadu vecumam var dot ļoti daudz viņu attīstībā.

Rehabilitācijas centrā “Poga” ir izstrādāta īpaša programma no dzimšanas brīža līdz 5 gadu vecumam “Podziņa”. Ņemot vērā to, ka katrs bērns ir īpašs un katram bērnam ir savas dienas ritms, rehabilitācijas programma tiek pielāgota individuāli. Rehabilitācijas komandā darbojas vairāki specialisti – bērnu neirologs, fizioterapeits, rehabilitalogs un ergoterapeits. Nepieciešamības gadījumā tiks rekomendēti arī citi speciālisti, kā mikrologopēds, uztura speciālists, ortopēds u.c. Rehabilitācijas centra speciālisti strādā komandā. Pirmajā tikšanas reizē visi speciālisti bērniņu apskata un izmeklē kopā, tādējādi speciālistiem ir kopīgs redzējums un kopīgi mērķi kā strādāt bērna labā. Katrs terapeits izmanto savā darbā metodes, kas visefektīvāk palīdzēs īstenot terapijas mērķus. Papildus jau zināmajām fizioterapijas metodēm, nodarbībās tiks pielietotas lietišķās kinezioloģijas un kraniosakrālās terapijas tehnikas. Rehabilitācijas programmas ilgumu nosaka speciālisti, tā, lai slodze būtu atbilstoša bērna spējām, lai bērns justos komfortabli un netiktu pārslogots. Programmas norises gaita tiek apspriesta regulārās speciālistu tikšanās reizēs, kas ļauj strādāt kopīgu mērķu vārdā, apspriest jau sasniegtos rezultātus un izvirzīt jaunus mērķus, palīdzot mazajam cilvēkam labāk izprast savu ķermeni un pasauli sev apkārt.

Vienas nodarbības izmaksas agrīnās rehabilitācijas kursa “Podziņa” ietvaros ir 30 eiro. 

The Project is placed online on: 31.12.2021

Project completed 01.01.2023

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Miķelim Audzeram

Palīdzība Viesturam Veisam

Palīdzība Anetei Boļšakai

Karo droši!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 740 346.94 €