Follow us Today has already donated 7,114.70 €

Palīdzi Dr.Klaunam būt tur, kur viņu gaida! 2022

Ko jūt bērns nonākot slimnīcas vidē? Viņam ir slimības radītas sāpes un slikta pašsajūta.
Bailes, kas rodas ieraugot tik biedējošos medicīniskos instrumentus, nepazīstamus cilvēkus baltajos apģērbos, kā arī izjūtot uz savas ādas sāpīgās medicīniskās manipulācijas.

Bērnam ir vientuļi – ilga atšķirtība no mammas, neierastie apstākļi, kādos jāpavada dienas ir sveši un slimnīcai raksturīgi. Sajūtas ir kā atrodoties nebrīvē – nav nekā sava, visa ikdiena pakļauta režīmam, un mediķu lēmumiem.

Bērni ar hroniskām vai smagām saslimšanām slimnīcās atrodas ilgi, reizēm pat gadiem ilgi.
Vecāki, kuri atrodas šādos brīžos blakus savam bērnam nejūtas labāk: arī viņiem ir baiļu sajūta, viņi cieš un “slimo” līdz ar bērnu. Katrs zina - nav nekā sliktāka par brīdi, kad slimo tieši tavs bērns. Tas viss rada milzīgu stresa līmeni, kas palēnina atlabšanas periodu, jo vispārzināms fakts: jo labāks ir emocionālais noskaņojums, jo ātrāk organisms tiek galā ar kaiti.

Pārvarēt emocionālo un psiholoģisko krīzi uz hospitalizācijas fona palīdz labdarības organizācija “Dr.Klauns”. Profesionālie slimnīcu klauni dodas uz bērnu nodaļām vairākās Latvijas slimnīcās, lai atbalstītu bērnus un viņu vecākus, kā arī medpersonālu. Daktera klauna uzdevums nav bērnu “izklaidēt”, bet palīdzēt novērst viņa uzmanību un tikt galā ar negatīvajām emocijām, kā arī atgūt zaudēto “bērnības” sajūtu.

Lai atbildīgi un uzmanīgi veiktu savu darbu, Dakteriem klauniem ir nepieciešama unikāla kvalifikācija: viņiem ir jābūt gan psihologiem, gan māksliniekiem, nemitīgi jāmācās un jāiziet regulāra supervīzija. Šo svarīgo vajadzību nodrošināšanai, kā arī darbam slimnīcās ir nepieciešami finanšu līdzekļi.

“Dr.Klauns” tā ir organizācija, kas pastāv tikai pateicoties ziedojumiem. No jūsu atbalsta atkarīgs tas, vai Dakteri klauni, varēs ierasties pie bērniem slimnīcās, lai veicinātu bērnu ātrāku atlabšanu. Un atcerieties, labdarības jomā nemēdz būt pārāk mazu ziedojumu, katrs eiro ir svarīgs un sniedz atbalstu!

#AtbalstsNVO #ACFLatvia #AIFLatvia #ActiveCitizensFund #EEAgrantsLatvia #CilvekosIrSpeks

The Project is placed online on: 26.04.2021

Project completed 31.12.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Braienam Paškevičam

Palīdzība Justīnei Skrebai

Palīdzība Sabīne Strode

Ukrainas māja Latvijā

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 952 049.30 €