Follow us Today has already donated 5,000.03 €

Palīdzi bērniem staigāt! 2021

Bērniem ar kustību traucējumiem ikdiena ir pilna izaicinājumu. Līdzās skolai, rotaļām un citām interesēm, ir regulāri jāapmeklē fizioterapeits. Arī tad, ja negribas, arī tad, ja nogurums un arī tad, ja draugi sauc.

Jo regulāra fizioterapija nodrošina, ka bērna veselības stāvoklis nepasliktinās.  Bet, lai sasniegtu progresu, terapija jāveic intensīvi un daudz vēl jādara arī mājās.

Regulāra fizioterapija nepieciešama bērniem ar dažādām diagnozēm – bērnu cerebrālā trieka, Spina bidifa, mikrocefālija, insults, dažādas retās slimības, negadījumos iegūta smagas un paliekošas traumas. Diemžēl ar valsts apmaksātājam fizioterapijas reizēm nepietiek. Tāpēc nepieciešams līdzcilvēku atbalsts.

Rehabilitācijas centrā POGA bērniem ar neiroloģiskajiem kustību traucējumiem ir iespēja saņemt fizioterapiju pie augti kvalificētiem un ieinteresētiem fizioterapeitiem.  Jo POGA ir vieta, kur bērnus un vecākus saprot un mīl. POGA speciālisti gluži kā gādīgi vecāki palīdz bērniem apgūt arvien jaunas iemaņas, stiprināt savu varēšanu un sasniegt jaunas uzvaras.

Vienas fizioterapijas nodarbības izmaksas ir 25 eiro. Vienam bērniem mēnesī vidēji nepieciešamas 10 - 12 fizioterapijas nodarbības. Gadā tie ir vidēji ir 3000 eiro.

Palīdzēsim bērniem ar neiroloģiskiem kustību traucējumiem!

The Project is placed online on: 01.01.2021

Project completed 01.01.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Gaismas ceļš Donbasam

For the Hopes of Little Hearts

Atkārtota palīdzība Ingai Mengotei

Palīdzība Arinai Bulanei

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 065 827.81 €