Follow us Today has already donated 692.50 €

Namiņš bērniem

Sirsnīgs paldies! Ziedojumu piesaiste ir noslēgta.

2020.gada septembrī aprit 21 gads kopš Auces latviešu biedrība uzsāka darbu ar daudzbērnu ģimenēm. Šajos gados tās ir nomainījušās, arī bērnu skaits, kam nepieciešama mūsu palīdzība, ir mainījies. Bet joprojām Auces latviešu biedrības krīzes centrs "Namiņš" pie sevis uzņem līdz pat 72 bērniem, no kuriem 56 jau dodas uz skolu vai bērnudārzu. 

Ikdienā centru apmeklē 20- 30 bērni, ierodoties "Namiņā" pēc skolas uz siltu launagu. "Namiņā" bērni pilda mājas darbus, spēlē galda tenisu, novusu, dažādas galda spēles. Centrā ir iespēja piedalīties arī dažādās citās aktivitātēs- deju nodarbībās, dramatiskajā pulciņā. Bērni var nodarboties ar rokdarbiem, zīmēt, dziedāt, kā arī citādi radoši darboties. "Namiņā" ir pieejami arī datori, ja bērniem tie ir nepieciešami.

Centrs ģimenēm palīdz arī ar mācību līdzekļu sagādi un citu humāno preču nodrošināšanu. Ja iespējams, divas reizes gadā ģimenēm tiek organizētas ekskursijas pa Latvijas skaistākajām vietām. 

Krīzes centrā strādā 9 brīvprātīgie, no kuriem visi, atskaitot grāmatvedi, ir pensionāri. Taču ziedojumi nepieciešami centra darbībai- bērnu ikdienas ēdināšanai un malkas iegādei. Tāpat ziedojumi tiek lūgti mācību līdzekļu iegādei reizi gadā, katram bērnam iegādājoties mācību līdzekļus 25.00 EUR vērtīibā. 

The Project is placed online on: 18.09.2020

Projekts noslēgts 30.12.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Gunitai Tropiņai

Doctor POGA

Palīdzība Darinai Seņko

Fulfil a child's dream!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

49 032.12 €