Follow us Today has already donated 340.00 €

Izglābt Angelīnas sirsniņu!

Sirsnīgs paldies visiem, kas palīdzēja un deva Angelīnai cerību cīņā ar smago slimību. Diemžēl meitenītes trauslajam organismam šis bija par grūtu un sirsniņa neizturēja. 4. jūnijā Angelīna devās mūžībā. Visdziļākā līdzjūtība Angelīnas ģimenei.

Septiņus gadus vecā Angelīna smagā stāvoklī pēc sirds operācijas atradās Quirónsalud Madrid University Hospital Spānijā. Meitenītei ir vajadzīga līdzcilvēku palīdzība, lai apmaksātu trūkstošo summu par ārstniecību.

Angelīnas sirsniņas stāsts sākās trīs gadu vecumā, kad ģimenes ārste saklausīja trokšņus sirdī un vecāki devās pie kardiologa. Ārsti diagnosticēja ātriju starpsienu defektu un rekomendēja ikgadēju pārbaudi.

Šī gada janvārī meitene skolā sasita galvu un mamma pamanīja, ka pēc traumas Angelīnai ik pa laika paliek zilas lūpas un slikta pašsajūta. Bērnu slimnīca, uzņemot Angelīnu, konstatēja, ka vispārējais stāvoklis ir nopietns. Veicot izmeklēšanu, tika diagnosticēta iedzimta sirdskaite, liels kambaru starpsienu defekts, sekundārā pulmonālā hipertensija un kardiovaskulārā mazspēja. Diemžēl slimība tika diagnosticēta novēloti. Vairāk nekā mēnesi Angelīna pavadīja slimnīcā.

Mamma no ārstu teiktā saprata, ka šādi bērni ilgi nedzīvojot. Vienīgā iespēja ir dzert zāles un gaidīt. Latvijā šādas sirdskaites neoperē, jo nav pieredzes. Tas ģimenei bija milzīgs šoks. Angelīnas medicīniskā dokumentācija tika nosūtīta vairākām Eiropas klīnikām. Atsaucās Quirónsalud Madrid University Hospital, jo šai klīnikai esot pieredze ar līdzīgiem gadījumiem un ar labiem rezultātiem. Ģimene pašu spēkiem savāca sākotnēji nepieciešamo naudas summu, paziņoja par savu nodomu ārstējošām ārstam Latvijā un devās uz klīniku.

Operācija noritēja labi un likās, ka visas nelaimes aiz muguras. Tomēr meitenītes trauslajam organismam šis bija par grūtu, radās komplikācijas un bija jāpaliek klīnikā ilgāk. Tas rada jaunas izmaksas un ģimeni šādu līdzekļu nav. Nepieciešami 38 516 eiro, lai samaksātu papildu radušos izdevumus.

Angelīna ir  pārvesta uz Latviju, jo BKUS konsīlijs nolēmis, tālākā ārstniecība iespējama Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā.

Palīdzēsim apmaksāt mazās meitenītes sirds operāciju!

Pēdējās izmaiņas veiktas 04.06.2019

The Project is placed online on: 03.05.2019

Project completed 05.06.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Emīlam Prokofjevam

Palīdzība Nataļjai Tretjakovai

For Families with Disabled Children

Palīdzība Markam Bindukam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 740 346.94 €