Follow us Today has already donated 6,894.70 €

Ieskaties sirdī

Report 18.03.2022

Atskaite 01.01.22.-18.03.22.
Viens no šī perioda bēdu stāstiem ir runča Boša stāsts (Zolitūde, Gramzdas 19/1): janvāra sākumā ielas runcis Bosis pārtrauca ēst. Sieviete, kura viņu pieskatīja uz ielas, vēršās pie mums ar lūgumu palīdzēt runcītim. Runcis tika nogādāts klinikā, konstatēja, ka ir jārauj ārā visi palikušie zobi. Pēc divām nedēļām runcim atkal palika slikti , viņš tika nogādāts klīnikas stacionārā, tika nozīmētas antibiotikas un sistēmas. Runcim ir konstatēta nieru mazspēja. Tas nozīmē, ka atgriezties atpakaļ uz ielas viņš vairs nevar, jo viņam tagad patstāvīgi ir jādod zāles un spec.barība. Sieviete, kura viņu pieskatīja uz ielas, pieņēma lēmumu paņemt Bosi pie sevis. Kaut gan viņai nav iespējas nodrošinat dārgo ārstniecisko barību un zāles. Biedrība ir apņēmusies sēgt visas izmaksas šajā sakarā.
Vēl viens stāsts par runci Kosmosu.
Kosmoss tika atrasts mežā 2021.gada maijā. No dehidrācijas viņš gulēja bez kustības. Viņu atrada jaunā meitene, paņēma pie sevis un izvietoja SOS ierakstu FBā ar lūgumu palīdzēt kaķim. Mūsu biedrība paņēma runci savā aprūpē. Klīnikā tika konstatēts urīnpūšļa un nieru iekaisums. Nodrošinājām ārstēšanu stacionārā. Pēc ārstēšanas kaķi paņēma pagaidu mājā, kaut gan jau 2022.gada janvārī runcis sāka čurāt ar asinīm. Atkal norikojām uz stacionāru, tika konstatēts hronisks cistīts. Tika veikts USG izmeklējums, pie kā tika konstatēts kriptorhisms. Tika veikta operācija un nozīmēti medikamenti.
Ka arī visā šī perioda laikā tika nodrošināta medicīnas palīdzība citiem ielas kaķiem, sterelizācijas un medikamenti un iepirkta dzīvnieku barība.
Finanšu atskaite:
Med.aprūpe, vet.pakalpojumi, ķirurģija, medikamenti EUR 2 650,05
Dzīvnieku barība EUR 351,06
Kopā izlietots EUR 3 001,11

 

Atskaite no 15.03.21.-15.09.21.
Šajā laika periodā tika nodrošināta veterinārā palīdzība, tajā skaitā operācijas, sterelizācijas, ambulatorie pakalpojumi, stacionārs 50 kaķiem, ka arī barības iegāde ielas kaķie, kaķiem pagaidu mājās un stacionāros.

Viens no aizkustinošākajiem stāstiem ir kaķa Murza stāsts: Murza saimniece nomira februārī. Viņš un viņa divi brāļi palika vieni dzīvoklī. Kaķus pieskatīt nāca jauna meitene. Bet viņa neuzreiz pamanīja, ka Murzis praktiski neēd. Viņa sazinājās ar biedrību. Murzi atrādīja ārstam klīnikā, ārsts uzrezi teica, ka kaķis ir jaiemidzina. Murzis bija praktiski dzeltens, viņa aknas bija drausmīgā stāvoklī. Kaķi aizveda uz Candera klīniku, kur viņš pavadīja gandrīz 3 nedēļas. Sistēmas, zāles aknām, ievadot vēnā, ārstnieciskā barība. Pēc trim nedēļām kaķis sāka normāli ēst. ārstniecisko barību, preparāti aknām vēl vienu mēnesi. Kaķis uzņēma svaru, sāka jūsties labi. Jūnija sākumā Murzim tika atrastas mājas. Tagad viņš laimīgi dzīvo ģimenē ar vēl diviem citiem kaķiem.
Finanšu atskaite:
Med.aprūpe, vet.pakalpojumi, ķirurģija, medikamenti EUR 1993,42
Dzīvnieku barība EUR 676,97
Kopā izlietots EUR 2 670,39

Other topical projects

Light road for Donbas

Palīdzība Hersonai: Kopā stipri, kopā mēs varam!

Palīdzība Keitai Vītiņai

Medical Massage

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 951 829.30 €