Follow us Today has already donated 1,155.00 €

"Cimdiņš" kustībā

Sirsnīgs paldies ziedotājiem. Atbalsta centra pacēlāja iegādei nepieciešamā summa ir saziedota.

Atbalsta centram ģimenēm un bērniem ar īpašām vajadzībām "Cimdiņš" nepieciešams Jūsu atbalsts, lai bērni, jaunieši un pieaugušie ar smagiem kustību traucējumiem varētu saņemt nepieciešamo aprūpi dienas centrā. Par saziedotajiem līdzekļiem tiks iegādāts pacēlājs, kuru izmantos klientu transportēšanai- ieceļot un izceļot no mašīnas. Atbalsta centrā "Cimdiņš" sākotnēji atbalsts tika sniegts bērniem, taču nu jau bērni ir izauguši un centra darbinieki fiziski vairs nespēj viņus pacelt un nodrošināt nepieciešamo aprūpi. 

Pacēlājs dotu iespēju bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem iespēju regulāri apmeklēt dienas centru un piedalīties tā aktivitātēs- saņemt sociālo aprūpi un nodrošināt higiēnu, piedalīties sporta aktivitātēs, radošajās darbnīcās, apmeklēt attīstību veicinošas individuālās nodarbības, baseinu, kā arī piedalīties citās "Cimdiņa" aktivitātēs. 

"Cimdiņš" savas darbības laikā ir pierādījis spēju sniegt regulārus, akūti nepieciešamākos pakalpojumus dzīves vietā bērniem un jauniešiem ar smagiem funkcionāliem traucējumiem. Šobrīd Ventspilī nav šāda dienas centra pieaugušajiem, savukārt "Cimdiņa" klienti (bērni un jaunieši) pieaug un viņiem nav iespējas citur apmeklēt līdzīgu dienas centru. Iespēju robežās "Cimdiņš" labprāt atbalsta arī pieaugušos ar smagiem garīga, psihiska vai fiziska rakstura traucējumiem. 

Iegādātais pacēlājs dotu iespēju 15 cilvēkiem ar smagiem kustību traucējumiem regulāri apmeklēt dienas centru "Cimdiņš". 

The Project is placed online on: 25.05.2018

Projekts noslēgts 16.11.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Bērna sargeņģelis

Support special children!

Palīdzība Guntai Odriņai

Palīdzība Markusam Ļebedevam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

700 899.76 €