Follow us Today has already donated 7,119.50 €

Atkārtota palīdzība Zanei Tipānei

Rīdziniecei Zanei ir 33 gads. Līdz 14 gadu vecumam viņa bija vesela, mācījās, nodarbojās ar peldēšanu. Taču pamazām Zane izjuta muskuļu vājumu kājās. Sūdzības pieauga, ilgi tika meklēti cēloņi un ārstēšana. Līdz beidzot Zanei tika atklāta Štrumpeļa slimība ar apakšējo paraparēzi. Tā izpaužas ar pieaugošu muskulatūras vājumu, gaitas un kustību traucējumiem, spastiku. Tā rezultātā Zane jau 8 gadus spēj pārvietoties tikai ratiņkrēslā.

Neskatoties uz slimību, paralēli regulārai ārstniecībai un rehabilitācijai, Zane turpināja mācības, ieguva maģistra grādu tūrisma vadībā. Zanei ļoti labi padodas valodas, ko viņa daudz mācās pašmācības ceļā – vācu, spāņu, korejiešu un turku. Slimības dēļ viņa nav varējusi strādāt, bet ir bijusi iesaistīta dažādos projektos un strādājusi no mājās. Šobrīd Zane dzīvo pie vecākiem, kuri viņai palīdz un viņu atbalsta. Jaunās sievietes lielais sapnis ir atgūt spēju staigāt. Viņas saslimšanai svarīga regulāra rehabilitācija, lai stiprinātu muskulatūru, mazinātu spastiku, lai viņas stāvoklis nepasliktinātos. 

Pateicoties līdzcilvēku atbalstam, jau vairākus gadus Zane varēja saņemt intensīvu rehabilitāciju. Zane un viņas ģimene saka lielu paldies visiem ziedotājiem, kas deva iespēju uzlabot Zanes dzīves kvalitāti. “Zane ir kļuvusi kustīgāka un optimistiskāka! Motivācija strādāt, cīnīties vēl arvien ir apsveicama”, stāsta Zanes mamma un lūdz līdzcilvēku palīdzību rehabilitācijas turpināšanai.

Zanes ģimene lūdz palīdzību 5 824 eiro apmēra sekojošu terapiju apmaksai, kas nepieciešamas tuvākā gada laikā:

  • Gaitas robota nodarbības vismaz 40 nodarbības ( 45 eiro x 40) līdz 1800 eiro
  • Fizioterapija -vismaz 40 nodarbības ( 25 eiro x 40) līdz 1000 eiro
  • Masāža - 10 reizes līdz 300 eiro
  • Rehabilitācijas kurss” Jaunķemeri” 14 dienas līdz 924 eiro
  • Higiēnas un aprūpes preces 150 eiro mēnesī līdz 1800 eiro

Palīdzēsim Zanei!

The Project is placed online on: 12.07.2022

Project completed 07.01.2023

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Aijai Grāvelsonei

Gaismas ceļš Donbasam

For Chronically and Terminally Ill People

Aquatic Therapy for Children with Mobility Impairments

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 342 381.91 €