Follow us Today has already donated 3,015.11 €

Atkārtota palīdzība Marekam Odumiņam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota!

Marekam ir 31 gads un viņš dzīvo Bauskā. Pēc pārgalvīga lēciena uz galvas ezerā pirms deviņiem gadiem, Mareks ir zaudējis roku un kāju kustības. Bet par spīti visam viņa moto ir: “Tu man vari atņemt kājas un rokas, bet nekad neatņemsiet man manu smaidu”. Mareks ir atradis veidu kā dzīvot pēc nelaimes, tomēr viņam ir nepieciešama līdzcilvēku palīdzība.

Pēc nelaimes ārsti pusgada garumā cīnījās par viņa dzīvību. Un tas izdevās! Mareks pārvietojas ratiņkrēslā. Lai paēstu, nomazgātos, apģērbos, vienmēr vajag kādu palīgu. Marekam daudz palīdz mamma un par savu invaliditātes pensiju viņš algo arī asistentu.

Līdz ar nelaimi, atklājās Mareka gleznošanas talants. Mareks glezno īpašā viņam iespējamā veidā - turot otu mutē.  Krāsas no tūbiņas izspiest palīdz asistents. Mareks nesūdzas un ir optimists, glezno, darbus arī pārdod, darbojas ar speciālu datorprogrammu, kas ļauj viņam būt aktīvam sociālajos tīklos.

“Ar savu gleznošanu iedvesmoju daudzus cilvēkus un patīk motivēt apkārtējos, jo mēs spējam daudz. Kādu iedrošinot, cilvēki saprot, ka dzīvei ir vērtība un dzīve pati par sevi ir viena, kura ir jāciena un jāapzinās tās jēga. Patīk palīdzēt citiem, ticu un ceru, ka tas atgriezīsies ar to pašu,” stāsta Mareks un lūdz līdzcilvēku palīdzību rehabilitācijas kursa veikšanai.

“Cenšos ik gadu doties uz Igaunijas rehabilitācijas centru, jo katru reizi pēc rehabilitācijas redzu uzlabojumus un salīdzinu cik ir liels progress no vienas līdz nākošajai rehabilitācijai. Ķermenī parādās vairāk spēka un jāsaprot, kuru muskuļu grupu varu vairāk attīstīt un nostiprināt, lai būtu neatkarīgāks un stabilāks,” pastāsta Mareks.

25 dienu rehabilitācijas kurss Hāpsalu klīnikā Igaunijā izmaksā 3869 eiro.

Palīdzēsim  Marekam!

The Project is placed online on: 13.11.2020

Projekts noslēgts 02.12.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Paulai Patrīcijai Rumpei

Cilvēkos ir spēks!

Palīdzība Reinim Kosītim

Palīdzība ārkārtas situācijās

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

947 179.31 €