Follow us Today has already donated 977.00 €

Atkārtota palīdzība Inārai Mozuļčikai

21. jūnijā Ziedot.lv sasniedza sēru vēsts. "Mamma ir devusies mūžībā. Paldies par atbalstu un atsaucību. Paldies par cerību, ko caur Jums mēs visi guvām. Mamma vēlējās, lai atlikusī naudiņa tiek novirzīta Māras Lapiņas ārstēšanai," raksta meita Gunita. Izsakām visdziļāko līdzjūtību tuviniekiem, lai Inārai gaišs ceļš mūžībā. 

Ināras lūgums ir izpildīts un atlikušie ziedojumi ir novirzīti Māras Lapiņas ārstēšanai. 

Inārai no Preiļu novada ir 53 gadi. Pēdējie 7 gadi pagājuši smagos pārdzīvojumos un cīņā ar ļaundabīgu audzēju – olnīcu vēzi. Pirms 6 gadiem šīs pašas slimības dēļ Ināra zaudēja abas savas māsas. Pirms 2 gadiem onkoloģiska saslimšana tika atklāta arī Ināras meitai. Abas kopā vienā palātā ik pēc trīs nedēļām saņēma ķīmijterapijas kursus. Kopumā Ināra pārcietusi 8 kīmijterapijas kursus un piedzīvojusi vairākas smagas operācijas. Saņemto zāļu un ķīmiju blaknes ir atstājušas ļoti nopietnas veselības problēmas, taču neskatoties uz to, Ināra ir cīnītāja. Tomēr rūgtums un neizpratne ir palikusi, ka zinot par māsu diagnozi, neviens pat neieminējas par iespēju pārbaudīt gēnu analīzes, veikt profilaktisku operāciju un iespējams izbēgt no šī skaudrā stāsta.

Vislielākā un svarīgākā vērtība viņai allaž ir bijusi ģimene, to arī mācījusi saviem nu jau diviem pieaugušajiem bērniem, kuri vecvecākus tagad priecē ar trim brašiem mazbērniem un tie ir vislaimīgākie brīži visu ikdienā - būt kopā, kopā, cik vien iespējams - svētku reizēs, brīvdienās, kuru vienmēr ir par maz, jo tikai kopā būšana dod spēku būt.

Ināras ikdiena lielākoties ir bijusi darbā ar cilvēkiem. Viņa ar katru spējusi atrast kopīgu valodu un, šķiet, nomāktu vaigu un skumjas viņas acīs tā īsti neviens nav redzējis. Ināra strādājusi Valsts Policijā, Valsts Probācijas dienestā un pēdējos gadus arī pansionātā. Darbs viņai palīdzēja nedomāt par savām problēmām, tikties ar cilvēkiem, aprunāties un palīdzēt. Taču šobrīd palīdzība vajadzīga viņai pašai.

Ārstu konsīlijs šobrīd ir lēmis, ka Inārai var palīdzēt Bevacizumab, kas Ināras gadījumā nav valsts apmaksāts. Ināra vērsusies ar iesniegumu Nacionālajā veselības dienestā, taču saņemts atteikums. Par ģimenes līdzekļiem jau iegādās zāles pirmajiem 2 kursiem, bet līdzekļi nepieciešami vēl 12 kursiem. Ik pēc 3 nedēļām Inārai nepieciešami 1674.63 eiro, kopā ārstēšanai nepieciešamā summa ir 20095.56 eiro. 6867.39 eiro saziedoti pagājušajā gadā, bet šajā gadā nepieciešami vēl 13227.61 eiro.  

Ģimene lūdz līdzcilvēku palīdzību, lai Ināra vēl var baudīt laiku ar ģimeni, mazbērniem un skatīties, kā viņi aug, mainās, padara ikdienu vieglāku un vecmammas vaigu gaišāku.

Palīdzēsim Inārai!

The Project is placed online on: 01.01.2020

Projekts noslēgts 30.12.1999

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Es apņemos

Mummy, I love you!

Ergoterapija bērniem ar kustību traucējumiem

Aprūpe mājās

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

824 200.48 €