Follow us Today has already donated 202.00 €

Atkārtota palīdzība Edītei Borisovai

Sirsnīgs paldies viziem ziedotājiem, šobrīd nepieciešamā summa ir saziedota!

Edītei no Rīgas ir 53 gadi, viņa oktobrī smagā stāvoklī nonāca slimnīcā ar nespēku, nespēju  pārvietoties, tūsku kājās un elpošanas grūtībām. Edītei visu mūžu bijušas veselības problēmas, jau 7 gadus viņa vairs nestrādāja, pēdējos 2 gadus vairs nespēja iziet no mājas. Edītei ir iedzimta muskuļu distrofija, kas pēdējos gados strauji progresē.

Edītei slimnīcā tika uzsākta mākslīgā plaušu ventilācija, ievietota traheostoma, viņa vairs nespēj staigāt, sevi aprūpēt, ik pēc 2 stundām viņai jāmaina poza. Pēc divu mēnešu ārstēšanas Edīti no slimnīcas izrakstīja mājās, kur jānodrošina viņas pilna aprūpe un mākslīgā plaušu ventilācija. Edītes 84 gadus vecā mamma no visas sirds būtu gatava par meitu rūpēties, kā viņa to ir darījusi visu mūžu. Mamma Edīti 3 gadu vecumā adoptēja no bērnunama, gādāja un audzināja viņu kā savu pašas bērnu, taču šobrīdd meitu aprūpēt vairs nav viņas spēkos. 

Edītes veselības stāvoklis ir ļoti smags, tādēļ ne visas aprūpes iestādes bija gatavas uzņemt tik smagu pacientu.  Nepieciešama ir 24 stundu medicīniska uzraudzība. Pateicoties līdzcilvēku atbalstam Edīte varēja jau gandrīz mēnesi saņemt aprūpi privātā aprūpes iestādē “Cilvēks”, kas ik dienu izmaksā ap 85 eiro. Edītes mamma ļoti lūdz palīdzību, lai Edīte vismaz vēl mēnesi var tur uzturēties, kamēr tiek meklētas vēl kādas iespējas Edītes aprūpei ilgtermiņā. Tas izmaksā vismaz 2550 eiro. Edītes mamma jau iepriekš no sirds pateicas ikvienam par atbalstu. 

The Project is placed online on: 09.01.2023

Project completed 15.02.2023

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

For Oncology Patients

Palīdzība Artūram Greinim

Palīdzība Danielam Stepanovam

Palīdzība Gundegai Vainovskai

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 363 388.67 €