Follow us Today has already donated 2,393.74 €

Atkārtota palīdzība Anastasijai Ideļķinai

Anastasijai ir 22 gadi, viņa ar vecākiem dzīvo Jēkabpilī. Meitene ir smagi slima jau kopš dzimšanas. Viņai ir bērnu cerebrālā trieka, epilepsija un spastiska tetraparēze, meitenei ir arī garīgās attīstības traucējumi. Anastasija staigā pati, bet ar lielām grūtībām, viņa ir pārcietusi 4 operācijas, viņa cieš no epilepsijas lēkmēm. Anastasijas ikdiena paiet mācībās internātpamatskolā, brīvdienās un skaolas brīvlaikos meitenei ir nepeiciešama pilna vecāku uzraudzība un aprūpe.  

Anastasijas stāvokli uzlabo regulāri saņemtās rehabilitācijas, pretējā gadījumā grūti teikt, vai meitene šodien spētu staigāt pati. Anastasijas tētis strādā par sētnieku un gadās, ka nākas ņemt līdzi Anastasiju uz darbu. Lai Anastasijas stāvoklis nepasliktinātos un jau sasniegtie rezultāti meitenes attīstībā saglabātos un progresētu, ir nepieciešami regulāri rehabilitācijas pasākumi. Uz vietas Jēkabilī rehabiltācijas iespējas nav lielas, kā arī nepieciešama rehabiltācija intesīva kursa veidā. 

Ģimene vēršas ar lūgumu palīdzēt rehabiltācijas kursa apmaksai rehabilitācijas centrā „Jaunķemeri”. Vienam rehabilitācijas  kursam 14 dienu garumā nepieciešami 1212 eiro, kas ietver gan reitterapijas nodarbības, gan masāžas, kā arī maksu par pavadoni rehabilitācijas laikā. Abi vecāki strādā, taču šādu summu sakrāt viņi nespēj.  504.04 eiro ir pieejami atlikumā no iepriekš saziedotajiem līdzekļiem, tomēr 707.96 eiro šī gada rehabilitācijas kursam trūkst. Palīdzēsim Anastasijai! 

The Project is placed online on: 18.05.2020

Projekts noslēgts 07.09.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Palīdzība Kristeram Spandegam

Bērna sargeņģelis

Mummy, I love you!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 184 602.61 €