Follow us Today has already donated 0.00 €

Atkārtota palīdzība Anastasijai Ideļkinai

Sirsnīgs paldies visie ziedotājiem! Nepieciešamā summa rehabilitācijas kursam ir saziedota. Papildus saziedotie līdzekļi tiks izlietoti nākošajam kursam.

Anastasijai ir 20 gadi, viņa ar vecākiem dzīvo Jēkabpilī. Meitene ir smagi slima jau kopš dzimšanas. Viņai ir bērnu cerebrālā trieka, epilepsija un spastiska tetraparēze, meitenei ir arī garīgās attīstības traucējumi. Anastasija staigā pati, bet ar lielām grūtībām. Anastasija mācās Antūžu speciālajā internātpamatskolā. Lai arī Anastasija ir aktīva un draudzīga meitene, tomēr vienaudži ar viņu nedraudzējas. Viņas vienīgā draudzene ir vēl cita meitene ar īpašam vajadzībām.

Anastasijas stāvokli uzlabo regulāri saņemtās rehabilitācijas, pretējā gadījumā grūti teikt, vai meitene šodien spētu staigāt pati. Meitenei visās darbībās nepieciešams vecāku atbalsts un uzraudzība. Anastasijas tētis strādā par sētnieku un gadās, ka nākas ņemt līdzi Anastasiju uz darbu. Lai Anastasijas stāvoklis nepasliktinātos un jau sasniegtie rezultāti meitenes attīstībā saglabātos un progresētu, ir nepieciešami regulāri rehabilitācijas pasākumi. Uz vietas Jēkabilī rehabiltācijas iespējas nav lielas, kā arī nepieciešama rehabiltācija intesīva kursa veidā. 

Ģimene vēršas ar lūgumu palīdzēt rehabiltācijas kursa apmaksai rehabilitācijas centrā „Jaunķemeri”. Vienam rehabilitācijas  kursam nepieciešami 1260 eiro, kas ietver gan reitterapijas nodarbības, gan masāžas, kā arī maksu par pavadoni rehabilitācijas laikā. 83.8 eiro ir pieejami atlikumā no iepriekš saziedotajiem līdzekļiem. Abi vecāki strādā, taču šādu summu sakrāt viņi nespēj. 

Palīdzēsim Anastasijai!

The Project is placed online on: 27.11.2018

Projekts noslēgts 04.06.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Ergoterapija bērniem ar kustību traucējumiem

Suns- vairāk kā draugs

Grāmatu starts

Palīdzība Albertam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 062 500.71 €