Follow us Today has already donated 155.00 €

Atkārtota palīdzība Anastasijai Ideļkinai 2022

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota! 

Anastasijai ir 24 gadi, viņa ar vecākiem dzīvo Jēkabpilī. Meitene ir smagi slima jau kopš dzimšanas. Viņai ir bērnu cerebrālā trieka, epilepsija un spastiska tetraparēze, meitenei ir arī garīgās attīstības traucējumi.

Anastasija staigā pati, bet ar lielām grūtībām, viņa ir pārcietusi četras operācijas, viņa cieš no epilepsijas lēkmēm. Anastasijas ikdiena paiet mācībās internātpamatskolā, brīvdienās un skolas brīvlaikos meitenei ir nepeiciešama pilna vecāku uzraudzība un aprūpe. Anastasijas stāvokli uzlabo regulāri saņemtās rehabilitācijas, pretējā gadījumā grūti teikt, vai meitene šodien spētu staigāt pati. Anastasijas tētis strādā par sētnieku un gadās, ka nākas ņemt līdzi Anastasiju uz darbu, ja nav kas viņu pieskata. Viņiem ļoti patīk apmeklēt koncertus un dažādus pasākumus, kas pandēmijas laikā nebija iespējams. Tādēļ Anastasijas noskaņojums ir bēdīgs, viņai šajā periodā pastiprinājušās epilepsijas lēkmes. 

Anastasija regulāri iziet rehabilitāciju, lai nepasliktinātu savu stāvokli. Ģimene vēršas ar lūgumu palīdzēt rehabiltācijas kursa apmaksai rehabilitācijas centrā „Jaunķemeri”. Vienam rehabilitācijas  kursam 14 dienu garumā nepieciešami 1200 eiro, kas ietver gan reitterapijas nodarbības, gan masāžas, kā arī maksu par pavadoni rehabilitācijas laikā. Abi vecāki strādā, taču šādu summu sakrāt viņi nespēj.

Palīdzēsim Anastasijai! 

The Project is placed online on: 29.04.2022

Project completed 10.05.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Tomasam Dobindam

For Oncology Patients

Palīdzība Markam Kļaviņam

Palīdzība Damiram Paeglem

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

3 054 135.45 €