Follow us Today has already donated 3,007.00 €

Atbalsts Tomasam Jēkabsonam

Mērķis: rehabilitācija Latvijā 
Gadā nepieciešams: 2592 lati

Tomass Jēkabsons, dz.g. 2006., Rīga

Tomasam ir iedzimta muguras slimība – spina bifida. Lai nebūtu mugurkaula deformācija un zēnam būtu pēc iespējas pareizāka stāja bija nepieciešamas ortozes gan kājām, gan krusta muguras rajonā.
Pateicoties ziedotāju atsaucībai Tomasam nepieciešamās ortozes tika iegādātas. Liels paldies visiem ziedotājiem, kas palīdzēja! 
Zēns pateicoties speciālām ortozēm, kas tika izgatavotas Berlīnes klīnikā ir iemācījies pats stāvēt un pieturoties staigāt.
Tomass ir ļoti gudrs zēns. Viņam patīk lego, grāmatas, dzīvnieki. Lai Tomass pats varētu staigāt bez citu palīdzības viņam vēl ir daudz jāstrādā. Zēns ļoti grib iemācīties, staigāt, spēlēt futbolu, pats lasīt sēnes un ogas, skriet kā visi bērni.

Tomasam jāturpina ārstēšanās. Ir nepieciešams saņemt reitterapiju, ūdensprocedūras, speciālo vingrošanu.
 Kopā gadā nepieciešami 2592 Ls.

Palīdzēsim Tomasam piepildīt viņa sapni – staigāt!

 Projekts ievietots portālā: 01.01.2012.

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

For Families in Poverty

Snaiperšautenes Ukrainas aizsardzībai

Kahovkas HES plūdos cietušajiem

Stand With Ukraine

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 159 610.59 €