Follow us Today has already donated 4,172.00 €

Atbalsts Staņislavam Ždanovskim

Mērķis: delfīnterapija 
Gadā nepieciešams: 2560 lati
Staņislavs Ždanovskis, dz.g. 2000., Jūrmala

Staņislavs ir draudzīgs un labvēlīgs puisis, mācās speciālajā skolā. Viņam ir Dauna sindroms. Zēnam ir traucētas runas un uztveres spējas. Turklāt zēnam ir arī cukura diabēts. Regulāri nākas sekot cukura līmenim asinīs. Tā kā pārāk augsts vai zems cukura līmenis var izraisīt bezsamaņas pat komas stāvokli. Staņislava 8 slimības gadu laikā tā ir gadījies  divas reizes.

Zēns attīstības līmenī atpaliek galvenokārt runāšanā, tāpēc  zēns apmeklē logopēda nodarbības 5 reizes nedēļā.

Staņislavam ļoti patīk skolā. Patīk mācīties  nodarbībās un aizrauj viss, kas patīk bērniem viņa vecumā.

Zēns ir apmeklējis 3 delfīnterapijas kursus Evpatorijā, Ukrainā. No tiem 2 kursus apmaksāja zēna ģimene un pēdējais delfīnterapijas kurss bija iespējams, pateicoties ziedotāju atsaucībai. Šie delfīnterapijas kursi ir devuši uzlabojumu zēna veselībā.

 Ir nepieciešams turpināt ārstēšanos. Tam nepieciešams 2560 lati. Vecāki lūdz palīdzību, lai dotu iespēju viņu dēlam Stasam doties uz delfīnterapijas kursu (www.dolphintherapy.ru )!

 Projekts ievietots portālā: 01.01.2012.

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

For Chronically and Terminally Ill People

Kahovkas HES plūdos cietušajiem

Offset your CO2 footprint

Locomotive ESU2a for Ukraine

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 160 775.59 €