Follow us Today has already donated 3,527.00 €

Atbalsts Nikolai Komisarovai

Mērķis: rehabilitācija Starptautiskajā rehabilitācijas centrā Truskavecā, Ukraina
Gadā nepieciešami: 2090 lati.


Nikola Komisarova, dz. g. 2008., Rīga

Nikola piedzima 37. grūtniecības nedēļā. Meitenītes svars bija 2370 g un  augums 46 cm. Nikolai 3 mēnešu vecumā sākās krampju lēkmes un ārsti uzstādīja diagnozi – epilepsija. Viena gada vecumā vecākus satrieca ziņa, ka viņu mazulītei ir bērnu cerebrālā trieka.
Nikolai  ir  abpusēja lūpu cieto un mīksto aukslēju šķeltne, skolioze,  epilepsija, bērnu cerebrālā trieka, psihomotorās attīstības aizture.
Meitene ir ļoti dzīvespriecīga un smaidīga. Viņai patīk mūzika, nodarbības baseinā. Meitenīte gūst pozitīvas emocijas kontaktējoties ar bērniem.
Nikola saņem rehabilitācijas kursus NRC “Vaivari”, “Gaiļezers” un pastāvīgi apmeklē bobota nodarbības, fizioterapeita nodarbības, baseinu.

 Ar ziedotāju atbalstu  Nikola ir saņēmusi divus rehabilitācijas kursus Starptautiskajā rehabilitācijas centrā Truskavecā, Ukraina. Pēc pirmā ārstēšanās kursa meitene ir sākusi velties, sniedzas pēc rotaļlietām un satver priekšmetus.

 Vecāki pateicas ziedotājiem par sniegto palīdzību.  Nikola savu pateicību izsaka lielā centībā un lielā vēlmē cīnīties tālāk. Ģimene tic, ka kādreiz Nikola patstāvīgi spēs sēdēt, rāpot un piedalīties rotaļās ar saviem vienaudžiem.
Ģimene lūdz ziedotāju palīdzību, lai būtu iespēja meitiņai nodrošināt rehabilitāciju  Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā, Ukraina. Nikolas ārstniecībai gadā nepieciešami 2090 lati.

 Palīdzēsim Nikolai!

 Projekts ievietots portālā: 01.01.2012.

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Snaiperšautenes Ukrainas aizsardzībai

Help Children Walk!

Spēka, dzīvības un izturības malks Ukrainai!

Palīdzība Jevgenijam Kaiļam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 160 130.59 €