Follow us Today has already donated 1,449.26 €

Atbalsts Marinai Buličovai

Marina Buličova, dz.g. 2006., Rīga
Mērķis: delfīnterapija, rehabilitācijas kurss Vācijas klīnikā un komunikācijas apmācības kurss pēc PECS metodes Latvijā.
Gadā nepieciešami: 8150 lati

 Marina ārēji ne ar ko neatšķiras no citiem bērniem. Meitenīte dzīvo savā pasaulē, ne ar vienu nerunā. Marina slimo ar autisma slimību.
Marina ir ļoti skaista, mīloša meitene, patīk dejot un skatīties iemīļoto multfilmu. Marinai patīk apskauties, viņas acis izstaro mīlestību, maigumu un labestību. Marinas māmiņa savu meitu saprot bez vārdiem.
Marina ne ar vienu nespēlējas, kā tikai pati ar sevi, ieejot savā pasaulē. Marinai nepatīk nodarbības, kas varētu veicināt viņas atveseļošanos. Meitenei grūti kontaktēties ar cilvēkiem, neuzticas nevienam, izņemot mammu.

Pateicoties ziedotāju atsaucībai Marina ir saņēmusi palīdzību, saņemot ārstniecības kursu Krievijas Zinātņu smadzeņu institūtā, Sanktpēterburgā un delfīnterapijas kursu.
Balstoties uz ārstējošā ārsta rekomendācijām ģimene vēršas pie ziedotājiem ar lūgumu palīdzēt Marinas atveseļošanās procesā.
Lai Marinai palīdzētu nepieciešams:
-          Delfīnterapijas kurss delfinārijā Nemo, Odesā – 2800 lati
-          Rehabilitācijas kursam Vācijas klīnikā, kur tiks veikta arī meitenītes veselības izmeklējumi – 4000 lati.
-          Apmācības kurss pēc PECS metodes Latvijā – 1350 lati.
 Kopējā nepieciešamā summa gadā: 8150 lati.

Marinai ļoti nepieciešama palīdzība, jo meitene absolūti nav sociāli adaptēta. Ģimenei nav iespēju nodrošināt Marinai šīs rehabilitācijas.

 Palīdzēsim Marinai!

Projekts ievietots portālā: 01.01.2012. 

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

UAVs for Ukrainian Armed Forces

Esi piemērs!

Palīdzība Braienam Paškevičam

Atbalsts AZOV 12. speciālo operāciju brigādei

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 059 684.60 €