Follow us Today has already donated 3,312.00 €

Atbalsts Mārai Cāzerei

 Mērķis: rehabilitācija  Latvijā
Gadā nepieciešams: 2300 lati
 
Māra Cāzere, dz.g. 1998., Skrunda

Multipli galavaskausa lūzumi pēc autoavārijas, tetraparēze. Māra ir vājredzīga, guļoša un sver aptuveni 40 kg.  Māras tētis autoavārijā gāja bojā. Mamma meiteni audzina viena pati.
Mārai ir nelielas kustības rokās. Ar palīdzību spēj mīt velotrenažieri. Ir saglabājušās prāta spējas, kaut arī meitene nerunā, adekvāti reaģē uz situāciju.
 Māra kopā ar mammu apmeklē speciālo pirmsskolas iestādi „Cerībiņa”, Saldū. Meitenei patīk vizuālās mākslas un mūzikas nodarbības. Apmeklē dažādus koncertus, teātra izrādes un ekskursijas, kuras neprasa tālākus pārbraucienus. Māra regulāri nodarbojas ar sporta aktivitātēm gan mājās, gan Kuldīgā, apmeklējot fizioterapeitu.

Mārai nepieciešams nodrošināt fizioterapijas un masāžas kursu pie fizioterapeita, vienu reizi gadā ieteicams rehabilitācijas kurss sanatorijā „Jaunķemeri” un smadzeņu treniņš ar datorprogrammas palīdzību.
Gadā kopā nepieciešami 2300 lati.  
Māras mamma saviem spēkiem to meitai nodrošināt nevar, tāpēc lūdz ziedotāju palīdzību.

Projekts ievietots portālā: 01.01.2012.

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Jevgenijam Kaiļam

Support for Ukrainian refugees

Medical Massage

Help for Elderly People

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 159 915.59 €