Follow us Today has already donated 2,559.00 €

Atbalsts Kristijānai Mensonei

Mērķis: rehabilitācija Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā 
Gadā nepieciešams: 9000 Ls

Kristijāna Mensone, dz.g. 2006., Vecumnieki

Kristijānai ir bērnu cerebrālā trieka. Ģimenē aug 2 meitiņas. Kristijāna nu jau prot rāpot, pateikt dažus vārdiņus( mamma, baba, redzi), cenšas celties kājās  un nostāvēt. Mācās staigāt ar staigulīti. Interesē grāmatas, var tās šķirstīt un rādīt citiem stundām ilgi. Tas viņai sagādā milzu prieku. Enerģiska, centīga, pacietīga, mīlīga meitenīte, kurai patīk daudz laika pavadīt svaigā gaisā. Meitenīte ir aktīva savās iespēju robežās.
Meitenīte ir saņēmusi rehabilitācijas kursu Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā.  Ārstu ieteikums iziet rehabilitācijas kursus vismaz 3 reizes gadā, jo tad Kristijānai būs iespēja vairāk palīdzēt. Ir jāstiepj kāju cīpslas un jātaisno mugurkauls, jo tas meitenītei ir deformēts. Bez cīpslu iztaisnošanas meitenīte nevar nostāvēt un nevar sākt staigāt.
Kristijānas mīlīgais smaids neskatoties, uz to, ka grūti un pāri gājuši dažādi pārbaudījumi spēj dienas padarīt daudz gaišākas, iedveš cerību, ka viss būs kārtībā. Kristijānas kvēlākā vēlēšanās ir runāt, staigāt bez citu palīdzības.
 Palīdzēsim Kristijānai šo sapni piepildīt!

 Projekts ievietots portālā: 01.01.2012.

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Matīsam Baraņņikovam

For Families with Disabled Children

Par Ukrainas uzvaru!

Palīdzība Emīlam Prokofjevam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 487 175.95 €