Follow us Today has already donated 1,381.00 €

Atbalsts Iļjam Sviridenko

Mērķis: delfīnterapija rehabilitācijas centrā „Nemo”, Ukraina
Gadā nepieciešami: 1500 lati.

Iļja Sviridenko, dz.g. 2006., Ķekavas pagasts.

Ilja fiziski ne ar ko neatšķiras no saviem vienaudžiem – veselīgs puika. Bet patiesība ir pavisam cita.  Iļjas actiņas neskatās uz apkārtējiem, zēns nekontaktējas ar cilvēkiem. Iļja dzīvo savā pasaulē.

 

Iļja piedzima divas nedēļas pirms plānotā laika. Kad Iļjam bija 1 gads 1 mēnesis viņš pateica vārdu „mamma” un pēc tam zēna valodas attīstība apstājās. Tagad Iļja runā „savā valodā”.  Ārstu uzstādītā diagnoze ir autisms.

Zēns var atkārtot teikto, bet pats runā ļoti maz. Iļjam sevišķi patīk viss, kas saistīts ar cipariem, kā arī pulksteņi. Zēns labi prot skaitīt, zina un pareizi var nosaukt skaitļus, vairāku simtu robežās. Atceras ar skaitļiem saistītu informāciju(cik kuram cilvēkam gadu, kabinetu numurus), zina reizināšanas tabulu. Iļja ir patstāvīgs, cenšas visu izdarīt pats, neprasa palīdzību pieaugušajiem.

Pateicoties ziedotāju atsaucībai zēns jau gadu  var apmeklēt nodarbības  psiholoģijas centrā „Kamertons”. Zēna attīstībā vērojama lēna, bet pozitīva dinamika.

Nākošais solis, ko Iļjas veselības stāvokļa uzlabošanai vecāki  vēlētos veikt ir delfīnterapija. Ģimene ir  daudz interesējušies par sava bērna diagnozi-autisms. Delfīnterapija ir viena no iedarbīgākajām metodēm, kura atbrīvo bērnu no sasprindzinājuma un rada tajā dzīvesprieku, kas ir tik nepieciešams Iļjam.  Šāds centrs atrodas Ukrainā delfinārijā „Nemo”, viens ārstniecības kurss izmaksā 1500 lati.

Ģimenei tā ir ļoti liela summa, kuru nepieciešams savākt, tādēļ zēna vecāki vēršas ar lūgumu palīdzēt Iļjam nokļūt pie delfīniem. Ģimene segs ceļa izdevumus. Paldies katram, kurš atsauksies!

Palīdzēsim Iļjam!

Projekts ievietots portālā: 31.10.2012.

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Latviešu mūziķi - ukraiņu karavīriem

Help Children Walk!

For Children With Autism

Osokina Brīvības festivāls - Ukrainas cilvēkiem

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 099 112.77 €