Follow us Today has already donated 8,764.50 €

Atbalsts Erlendam Elksnim

Mērķis: Rehabilitācija
Gadā nepieciešams: 1600 latu
Erlends Elksnis, dz.g. 2002., Rīgas raj., Babīte 

7 gadīgais Erlends ir pats mīļums visiem. Komunikabls un dzīvi baudošs bērns, kas gatavs katru samīļot un pateikt  „cjau!”- to šobrīd viņš ir iemācījies pateikt... un neko vairāk, jo smago dzemdību rezultātā smadzeņu šūnu ir miris pārāk daudz, lai bērns varētu pilnvērtīgi attīstīties un sākt runāt.
Šobrīd Erlends apmeklē bērnudārzu un ir draugos ar visiem, arī ar bērnudārza minci. Nu jau ir apguvis burtus, tikai izrunāt tos vēl nevar.
 Erlendam ļoti patīk viss, kas saistīts ar mūziku, ūdeni un tehniskām lietām. Viņam ļoti patīk braukt ar jebkuru transportlīdzekli, kas pārvietojas pa zemi, ūdeni vai gaisu.
Savas diagnozes- CNS bojājums, iedzimta greizā pēda, tetraparēze, Edvarda sindroms- tās visas zēns cenšas pārvarēt regulāru rehabilitācijas pasākumu rezultātā ne tikai Latvijā. 
Tā rezultātā Erlends sāka staigāt jau 3 gados, taču valodas un intelekta attīstība ir aizkavējusies. Palīdzēt paralēli visām fiziskajām un intelektuālajām nodarbībām var nodarbības ar delfīniem, kas Latvijā nav pieejamas. Delfīnterapijas viena kursa izmaksas ir 1600 lati.
   
Palīdzēsim Erlendam!
Projekts ievietots portālā:  15.12.2009.,  pēdējās izmaiņas 01.01.2011.

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Nataļjai Tretjakovai

Palīdzība Evitai Kalniņai

Before you fly, plant a tree!

Palīdzība Sabīne Strode

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 739 731.94 €