Follow us Today has already donated 976.00 €

Atbalsts Emīlam Akotam

Mērķis: delfīnterapija
Gadā nepieciešami: 1600 lati

Emīls Akots, dz.g. 2002., Liepāja

Emīls ir draudzīgs un smaidīgs zēns. Zēnam uzstādītā diagnoze ir vidēji smaga garīga atpalicība ar autisma iezīmēm.
 Emīls nerunā, vārdu krājumā ir apmēram 10 vārdi. Zēnam nav līdzsvara izjūtas, sāpju slieksnis neatbilst normai. Viņu grūti ieinteresēt uz kādu nodarbi ilgāk par 5 minūtēm.
Zēns ir arī ļoti emocionāls. Ja kāds zēna klātbūtnē raud, Emīls raud līdzi un pēc tam viņu ir grūti nomierināt.
Emīls apmeklē skolu un turp dodas ar prieku. Prot sašķirot lietas pēc krāsām un izskata. Ir interese šķirstīt grāmatas. Patīk līmēt, krāsošana sagādā grūtības.
Emīlam ir vāji attīstīta sīkā motorika, neveiklas rociņas. Zēns daļēji māk apģērbties. Pats var paēst, ja ēdiens tiek pasniegts. Emīlam ļoti patīk dzīvnieki. Laukos ir mīļš suns ar kuru zēns ir nešķirams.
Ģimene pati apmaksā regulārus masāžas kursus, reitterapijas un peldēšanas nodarbības.
Pateicoties ziedotāju atsaucībai 2011. gadā Emīlam bija iespēja saņemt delfīnterapijas kursu Starptautiskajā delfīnterapijas institūtā, Evpatorijā.  Rezultāti ir iepriecinoši un ģimene vēlas turpināt iesākto rehabilitāciju.

Emīla vecāki atkārtoti vēršas pie ziedotājiem ar lūgumu palīdzēt. Lai Emīlam varētu nodrošināt vienu delfīnterapijas kursu gadā nepieciešami 1600 lati.

 

 Palīdzēsim Emīlam veseļoties!

Projekts ievietots portālā: 01.01.2012.

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Osokina Brīvības festivāls - Ukrainas cilvēkiem

Savvaļas bites Ukrainas armijai!

Dental Treatment for People with Special Needs

Offset your CO2 footprint

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 098 707.77 €